FETÖ ZULMÜ NE ZAMAN BİTECEK?
Tarih: 14.7.2017 17:50:48 / 869okunma / 0yorum
Muhsin Kaya

 

Bizim Sivas Gazetesi´ne yapılan yanlışları kamuoyuna anlatmakta yetersiz kalmış olduğumuzu sanmıyorum. Sadece bizi anlamamakta direnen BİK yetkilileri var. FETÖ ile mücadelede daima kale gibi duran gazetemize yapılan bu zulmün arkasında hangi güçler var merak etmekteyiz. Kimseye çamur atmak niyetimiz olamaz ama 17 Aralık öncesinden başlayarak Anadolu basınında yapılanlar, FETÖ operasyonu olarak gözükmektedir. FETÖ´cü il müdürünün hakkımızda sahte evrak tanzim ederek, ilan hakkımıza mani olmasına bugün müdahale edilmemesi, aklımıza kurumda hâlâ uzantılarının ve etkilerinin var olduğunu düşündürmektedir. İlgili bakanlığın talimatına rağmen, OHAL uygulamasına rağmen zulüm ve haksızlık aynıyla varlığını sürdürmektedir.

Komplolar olduğu düşünülmeden adım atılamayacak bir ülkedeyiz. Paralel Yapı ve uzantıları darbeyi başarsalardı neler olabileceğini daha önceki darbelerden çıkarabiliriz. Önceki darbelerden daha acımasız olabileceğini ise giderek daha iyi anlamaktayız. Gazetemizin yayın çizgisinin ne olduğunu BİK gayet iyi bilmektedir ve yapılanlar da geçmişimizden dolayı olabilir. Öncesinde Milli Görüş çizgisinde yayın politikamızı, Ak Parti çizgisini destekleyerek sürdürmekteyiz. Şundan ise eminim: 15 Temmuz´da darbeyi gerçekleştirselerdi, Anadolu basını hem muhbir, hem de darbecilerin medyası olacaktı.

Bu çizgimize rağmen ne milletvekillerimizden, ne de il teşkilatından en ufak bir destek görmedik. Dahası, ne olup bittiği konusunda bilgimize başvurulmadığı gibi; derinden derine düşmanlıkla karşılaşmış olmamız da üzücüdür. Şikâyetçi olduğumuz davalarda suçlu gibi yargılandığımızı, FETÖ ile mücadele halinde olduğunu zannettiğimiz siyasetçilerimizin bir kenara yazmalarını dilerim.

Her şeye rağmen Bizim Sivas´ın kapanmasının asla söz konusu olmadığını, oynanan oyunların tamamen FETÖ uzantılarının tezgâhı olduğunu dost düşman herkese hatırlatırım. Gazetecilikle ilgisi olmayan sermaye sahibi birilerine gazeteler satın aldırılmış, bunun adını da gazeteleri birleştirmek koyarak kamuoyunu aldatmışlardır. Gazeteler birleştirilmemiş, kökten gazeteci olan gazeteci sahipleri sıkıştırılarak gazeteleri ellerinden alınmıştır. Her şeye rağmen gazetemiz de, davamız da sonuna kadar sürecektir. Başından itibaren okunduğunda Bizim Sivas´ın verdiği mücadele ve içinde bulunduğu durumun tarihe yapılan bir şahitliktir.

Allah bu millete 15 Temmuz ve benzeri ihanetleri yaşatmasın.

 

Anahtar Kelimeler: FETÖ, ZULMÜ, ZAMAN, BİTECEK
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yazarın Diğer Yazıları
BU ŞEHİRDE YIKMAK MODA OLDU (12 Mart 2018 - Pazartesi)
NUMUNE HASTANESİ ÜZERİNE (06 Mart 2018 - Salı)
AÇIK KONUŞUN, SEÇİK DÜŞSÜN (21 Şubat 2018 - Çarşamba)
HAVA NASIL ORALARDA? (15 Ocak 2018 - Pazartesi)
TÜRKÜLERDEN VATAN ÇİZMEK (05 Ocak 2018 - Cuma)
“SİVAS´IN ADAMI” OLMAK-2 (19 Kasım 2017 - Pazar)
“SİVAS´IN ADAMI” OLMAK-1 (16 Kasım 2017 - Perşembe)
“ONUN TUVALETİ VAR ÖZEL Mİ ÖZEL” (17 Eylül 2017 - Pazar)
ÖNCE İFLAS ETTİR, SONRA DEVRET! (09 Eylül 2017 - Cumartesi)
OTUZUNCU YIL MÜNASEBETİYLE (05 Eylül 2017 - Salı)
Sayfa:
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çoban uyudu mu kurt emin olur.

Mevlana