DUA EDİN...
Tarih: 8.6.2018 15:58:37 / 5257okunma / 6yorum
Sami Akkuş

10 Haziran Pazar akşamı KADİR GECESİ.
Kadir gecesinde dua edin. İsterseniz her gece dua edin. Kendiniz için, eşiniz çocuklarınız için, aile efradınız için, sevdikleriniz için, arkadaşlarınız için, milletimiz için, memleketimiz için, devletimiz için, insanlık için, kutsal saydığımız tüm değerler ve inançlarınız için dua edin.
Askerimiz, polisimiz, tüm güvenlik güçlerimiz için, tüm zor şartlar altında çalışan devlet görevlilerimiz için, zor şartlarda çalışan ve riskli meslekler icra eden insanlarımız için; hastası, borcu, sıkıntısı olan insanlar için, zor geçinen komşularımız, vatandaşlarımız için; ezilen, savaş altında olan masum insanlar ve mülteciler için dua edin.
İslam ülkelerinin düzelmesi için, ve de tüm insanlık için dua edin.
Bir dua da:
MİLLİ İSTİKBALİMİZ için edin.
Seçimler için, seçimlerin adil, dürüst, şeffaf, hukuka uygun, güvenilir olması; kazasız belasız geçmesi için. Hayırlı olması için edin.
Milletimizi iyi temsil edecek liyakatli insanların meclise girmesi için. Mecliste birbirine ve millete saygılı vekillerin nezaketle davranmaları; nezaket üslubu ile hitap etmeleri için. Sevgi, saygı, nezaket ve güven ortamının doğması için. Bu ortamın tüm vatan sathına yayılması için edin.
T.B.M.MECLİSİNDE
Çağımızın sosyolojik, siyasal, ekonomik, teknolojik, bilimsel gidişatına, gereklerine ve hızına uygun; insanımızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun yasalar çıkarmaları için dua edin.
BİR DUA DA :
Seçim sonunda başımıza herkesi kucaklayan, ana kucağı gibi sıcak ve güvenli kucağı olan, ana yüreği gibi ve de mangal gibi yüreği olan; cumhur´u (yani halkı) evlatları olarak bilen, evlatları arasında ayırım yapmayan, cumhur arasında barış ve kardeşliği koruyan, dünyada da memleketimizin imajını ve itibarını değiştiren, tüm kadınları sevindiren, yurdumuzda kadın erkek eşitliğini ispat edip perçinleyen; milleti ve devleti tek adam yöntemiyle değil de, akıllı ve adil bir ana şefkati ve ekip zihniyeti ile yöneten bir liderin, cumhur´ un (yani halkın) başına geçmesi için dua edin.
Birliğimiz, beraberliğimiz, geleceğiniz için dua edin.
Bu gece kadir gecesi. Allah´ın hazineleri sonsuzdur.
Siz isteyin. O verir. Ne kadar isteseniz de az gelir. Verdikçe hazinelerinden hiç bir şey eksilmez.
Bu duygularla şimdiden KADİR GECENİZİ KUTLUYOR, DUALARINIZIN KABULÜNÜ DİLİYORUM.

 

Anahtar Kelimeler: EDİN
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yazarın Diğer Yazıları
SİVAS VALİSİ´NE AÇIK MEKTUP (04 Nisan 2018 - Çarşamba)
Sayfa:
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.3168
EURO
6.0318
booked.net
Adem suretinde olan herkes adem değildir?

Hacı Bektaşı Veli
Ortalama bir kadin ortalama bir adamdan 5 inc (12,5 cm) daha kisadir.

www.bizimsivas.com.tr
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59