YAZARLAR

“Yiğidoların stadyumu dolduracağına inanıyorum”

Yiğidoların, Pazar günü oynanacak Galatasaray maçında 4 Eylül Stadyumunu dolduracağına inandığını vurgulayan Vali Salih Ayhan, karşılaşma günü stadyum kapılarının 15.30'da taraftarlara açılacağını belirtti.

 

 

 

 

 

 

Batuhan ÖRENLİ

İl Spor Güvenlik Kurulu 2019-2020 Sezonu 9. Toplantısı, Sivas Valisi Salih Ayhan başkanlığında, güvenlik kurulu üyelerinin katılımı ile yapıldı.

Toplantıda, 8 Mart Pazar günü saat 19.00'da oynanacak Demir Grup Sivasspor - Galatasaray karşılaşması öncesi alınacak tedbirler, İl Emniyet Müdürlüğü Spor Güvenliği Şubesince yapılan sunumla gözden geçirildi.

“STADYUMUMUZU TÜRK BAYRAKLARI İLE DONATACAĞIZ”

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Ayhan, "Valiliğimiz, Belediyemiz ve Demir Grup Sivasspor kulübü olarak aldığımız kararla, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Bahar Kalkanı Harekâtında İdlip'te kahramanca görev yapan Mehmetçiğimize desteğimizi göstermek amacıyla stadyumumuzu Türk bayrakları ile donatacağız. Sivas, her zaman olduğu gibi misafirlerini en güzel şekilde ağırlayacaktır. Duygularımızı ve düşüncelerimizi muhafaza ederek birlik-beraberlik mesajları vereceğiz. Karşılaşmanın dostane bir şekilde yapılmasını arzu ediyoruz." diye konuştu.

“KARŞILAŞMANIN COŞKUSUNU BİRLİKTE YAŞAYALIM”

Yiğidoların 4 Eylül Stadyumunu dolduracağına inandığını vurgulayan Vali Salih Ayhan, karşılaşma günü stadyum kapılarının 15.30'da taraftarlara açılacağını belirterek, "Hem trafik yoğunluğunun yaşanmaması, hem stadyuma girişlerin rahat bir şekilde sağlanması hem de taraftarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için erkenden stadyuma giriş yapmalarını rica ediyoruz. Karşılaşmada tüm taraftarlarımızla beraber bu önemli karşılaşmanın coşkusunu birlikte yaşayalım." ifadelerini kullandı.