YAZARLAR

“Üye sayımızı artırmaya devam ediyoruz”

Aksu: “2001 yılında kurulduğu ilk günden bu tarafa halkın dertlerine derman olmayı amaçlamış AK Partimizin şuanda ülke genelinde 10 Milyon 400 Bin üyesi bulunmaktadır. İnşallah bu sayıyı önümüzdeki günlerde 11 Milyonlara, 12 Milyonlara ulaştırmak olacak”

Zübeyde DARENDELİ

Ak Parti İl Teşkilatı Sahalara Tekrar Döndü

Salgın ile normalleşme sürecinde 1 Haziran’dan itibaren Kent Meydanında stant açan AK Parti Sivas İl Teşkilatı mensupları üye kayıt işlemlerine başladı.

AK Parti Sivas İl Teşkilatı Pandemi döneminde normalleşme sürecine yavaş yavaş geçilmesiyle birlikte meydanlarda stant açarak üye kayıt işlemlerine kaldığı yerden devam ediyor.

Sivas’ta Cumhuriyete meydanında stantları ziyaret eden AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat, İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya ve Merkez İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay, vatandaşlarımızla sohbet ederek üye kayıt çalışmaları hakkında stant görevlisi teşkilat mensuplarından bilgi aldı.

Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan İl Gençlik Kolları Başkanı Sakarya, “AK Parti Sivas İl Teşkilatı olarak Cumhuriyet Meydanında üye kayıt stantlarımızı açmış bulunuyoruz. Tekrardan sahalarda halkımızla buluşmanın coşkusu içerisindeyiz. Durmadan, yorulmadan partimize ve şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Biz bir kez daha gördük ki, halkımızın partimize ve sayın Cumhurbaşkanımıza olan güvenin artarak devam ettiğine şahit olduk. Buradan tüm Sivaslı hemşerilerimizi partimize üye olmaya davet ediyorum” dedi.

İl Kadın Kolları Başkanı Polat da, “ AK Parti Sivas Teşkilatı olarak Pandemi sürecinin inşallah başarıyla atlatmış olmanın sevincini yaşıyoruz. Pandemi sürecinde evlerimizde kaldık ama artık normalleşerek sosyal mesafelerimizi koruyarak sahaya inmenin vakti geldi diyoruz. İl Başkanlığımız, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve Merkez İlçe Başkanlığımız olarak tüm halkımızı üye kaydı yaptırmak üzere meydana davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Sivas Merkez İlçe Başkanı Kuruçay ise, “AK Parti teşkilatları olarak stantlarımızı açmış bulunuyoruz. Her zaman ki gibi kent meydanındaki yerimizi aldık teşkilatlar olarak. Burada önemli olan Korona Virüsü günlerinde sosyal mesafeye dikkat ederek, tüm halkımızı stantlarımıza davet ediyoruz. Stantlarımızda üye kayıtlarımız tekrardan başlamıştır. Burada Kadın Kollarımızın ve gençlik kollarımızın koordinesinde Sivas İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı yöneticilerimizle birlikte Milletvekillerimizin desteği ile beraber sahada hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzu göstermeye çalışıyoruz dedi.

AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu ise, “2001 yılında kurulduğu ilk günden bu tarafa halkın dertlerine derman olmayı amaçlamış AK Partimizin şuanda ülke genelinde 10 Milyon 400 Bin üyesi bulunmaktadır. İnşallah bu sayıyı önümüzdeki günlerde 11 Milyonlara, 12 Milyonlara ulaştırmak için Türkiye genelinde AK Parti teşkilatları olarak bir çalışma başlatmış bulunmaktayız. Ben ülkesinin kaderi ile ilgili, şehrinin kaderi ile ilgili inandığı şeylerle ilgili söz söylemek isteyen AK Parti çatısı içinde siyaset yapmak isteyen, Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmak isteyen herkesi AK Parti Çatısı altında önce üye olarak daha sonra da siyaset yapmaya davet ediyor, tüm Sivas halkına şükranlarımı sunuyorum.” Diye konuştu.

Son olarak konuşan Sivas Milletvekili Ekinci, Bugün burada İl Teşkilatımızın koordinasyonunda kadın kollarımızın gençlik kollarımızı Merkez ilçemizin üye kayıtları için açmış olduğu standı ziyaret ettik. Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşkilatlarımıza vermiş olduğu talimatla 1 Haziran'dan itibaren sosyal mesafenizi koruyarak tekrar sahadaki yerimizi alacağız halkımızda yine kucaklaşacağız hasbihal edeceğiz buda bunun ilk adımı. Tabii ki bu süreç geçene kadar sosyal mesafemizi koruyarak partimize üye olmak isteyen hemşerilerimizin daha çabuk ulaşabilmeleri için kent meydanında teşkilatlarımız üye kayır standı kurdular. Bizler de ziyaret ettik. Halkımızın 18 yıldır olduğu gibi bugünde teşkilatımıza partimiz olan güvenleri üst seviyede ben tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum.

Sağlık kurumumuzun vermiş olduğu kararlar çerçevesinde bundan sonra kongrelerimize ve çalışmalarımıza devam edeceğiz bu vesile ile ben İl Başkanımız Sayın Hakan Aksu nezdinde tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum Allah razı olsun teşkilat ne kadar güçlüyse parti de o kadar güçlüdür.” İfadelerini kullandı.