YAZARLAR

Turkcell Sivas'ta bin fidan dikti

Turkcell Global Bilgi'nin Sivas lokasyonu çalışanları, Orman Haftası dolayısıyla Sivas Vali Yardımcısı Mustafa Aydın, Divriği Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya ve Tema Vakfı temsilcileri ile birlikte Sivas'ın Divriği ilçesinde Hatıra Ormanı içinbin adet fidan di

 

Turkcell Global Bilgi'nin Sivas lokasyonu çalışanları, Orman Haftası dolayısıyla Sivas Vali Yardımcısı Mustafa Aydın, Divriği Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya ve Tema Vakfı temsilcileri ile birlikte Sivas'ın Divriği ilçesinde Hatıra Ormanı içinbin adet fidan dikti.

 Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Dilara Oğur Şirketimiz bünyesinde oluşturduğumuz Social Club ekibimiz sene içerisinde özellikle çalışanlarımızın bizzat dahil olduğu bir çok anlamlı sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Bu projelerden birini de Sivas'ta Orman Haftası dolayısıyla gerçekleştirdik. Çalışanlarımız büyük bir keyifle Hatıra Ormanı'na bin adet fidanı elleriyle dikti. Herkese örnek olabilecek nitelikteki projelerimizle hayata değer katmaya devam edeceğiz.” dedi.