Anahtar Kelimeler: Sivasspor bayraklı destek

YAZARLAR

TSO´dan Sivasspor´a bayraklı destek

Sivasspor´a yönelik destek kampanyası başlatan Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) zorlu Fenerbahçe maçı öncesinde taraftarlara 5858 adet Sivasspor bayrağı dağıttı.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle birlikte Sivasspor´un Süper Ligin 15. Haftasında Fenerbahçe´yi 3-1 mağlup ettiği karşılaşma öncesinde taraftarlara Sivasspor bayrağı dağıttı.

Fenerbahçe maçı için özel hazırlanan 5858 adet Sivasspor bayrağını Sivas 4 Eylül Stadyumunda taraftarlara dağıtan Eken, ?Amacımız maçlara olan ilgiyi arttırmak? dedi.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, ?Sivasspor için elimizden gelen her türlü vermeye devam ediyoruz. Şehir olarak kenetlenerek birlik ve beraberlik içerisinde şampiyonluğun en güçlü adayı konumunda olan Sivasspor´umuza destek olmalı, yanında yer almalıyız. Sivasspor´un, Süper Ligin 16. Haftasında deplasmanda Gençlerbirliği ile oynayacağı karşılaşmaya gitmeleri için taraftarlara otobüs desteği vereceğiz. O maçta da yine Sivasspor´umuzun yanında olacağız. Fener bahçe maçında da gördük ki, Sivasspor´umuz ligin en kaliteli ve etkili futbolunu oynayan ekip. Taraftarlarımızın da vurguladığı gibi ?Yarım Kalan Hikayemiz İçin Göster Gücünü? diyor ve herkesi takıma destek vermeye davet ediyoruz? dedi.

Eken ile fotoğraf çektiren taraftarlar, vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederek, ?Başlattığınız destek kampanyası ile şehre öncülük ettiniz. Her zaman yanımızda olduğunuzu bilmek bizlere güç veriyor? dedi. / Zübeyde DARENDELİ