Anahtar Kelimeler: yönetiminden Altunok ziyaret

YAZARLAR

STB yönetiminden Altunok´a ziyaret

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Müdürü Mustafa Altunok´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hakan BAKAR

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Abdulkadir Hastaoğlu, Tarım Kredi Kooperatiflerinin çalışmalarını yakından takip ettiğini, Tarım Kredi Kooperatiflerinin çiftçiler için çok önemli bir kurum olduğunu ifade etti.

Sivas ve İlçelerinde tarımsal faaliyetlerin geliştirilmesi için karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Müdürü Mustafa Altunok, geçmiş yıllarda Sivas´ta Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yaptığını belirtti. Tarım Kredi Kooperatiflerinin Sivas çiftçisi ile içi içe çalıştığına vurgu yaptı.

/resimler/2019-10/9/1517391215747.jpg

Çiftçilerin ürünlerini büyük emekler sarf ederek ürettiğini belirten Başkan Hastaoğlu, "Tarım üreticisinin Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığıyla desteklenmesi ülkenin gelişimi için önemlidir. Üreticiye verilen destek aynı zamanda üretim yapan çiftçilerimizin köyden kente göçünün önüne geçmektedir. Bu sebeple borsamız üyesi olan siz kıymetli kooperatiflerimiz başta olmak üzere tüm tarımsal kurum ve derneklerimize önemli görevler düşmektedir. Tarıma katkılarınızdan dolayı sizlerin nezdinde kurumunuzu kutluyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum" diye konuştu.