Anahtar Kelimeler: Sivasspor "' başarılar diliyorum”

YAZARLAR

"Sivasspor'a başarılar diliyorum”

Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, "Sivasspor'a da başarılar diliyorum. Bu takım ligin 3.’sü ve 16 haftadır içeride yenilmiyorlar, bu da önemli başarı. Zaten takımları da başarılı, o yüzden onlara da kalan maçlarında başarılar diliyorum." dedi.

Batuhan ÖRENLİ

Süper Lig'in 27. haftasının kapanış maçında Sivasspor’a 1-0 mağlup olan Yukatel Denizlispor’da Teknik Direktör Bülent Uygun, maç sonu açıklamalarda bulundu.

Futbol adına güzel işler yapmaya çalıştıklarını dile getiren Uygun, “45. dakika da yaşadığımız talihsiz bir kırmızı kart olayından sonra iki periyotlu oyun taktiğini değiştirdik. Oyun stilini değiştirmeye çalışan ve maçın gidişatına göre de birçok oyun anlayışını sahaya yansıtmaya çalışarak maçı kendi lehimize çevirebilmek için mücadele ettik. 3-4 kez gol pozisyonuna girmemize rağmen bunları değerlendiremedik.” diye konuştu.

“16 HAFTADIR İÇERİDE YENİLMİYORLAR”

Sakatlıkların olmasından dolayı istedikleri futbolu oynayamadıklarına da değinen Teknik Direktör Bülent Uygun, “Tabi takımımızda Adam, Barol, Iasec gibi çok önemli futbolcularımızın sakatlığının üzerine bir de takımımızın oyun kurucusu Recep Niyaz'ın da olmaması buraya böyle bir eksikle gelmek, ister istemez bizim oyun planlarımızı çok zorladı. Bu kadar güçlü bir takıma karşı neredeyse pozisyon vermeden 1-0 mağlup olsak ta oynadığımız oyundan, göstermiş olduğumuz mücadeleden dolayı futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum. Sivasspor'a da başarılar diliyorum. Bu takım ligin 3.’sü ve 16 haftadır içeride yenilmiyorlar, bu da önemli başarı. Zaten takımları da başarılı, o yüzden onlara da kalan maçlarında başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.