Anahtar Kelimeler: SİVASSPOR YILDIZINA

YAZARLAR

SİVASSPOR 2 YILDIZINA VEDA ETTİ

Demir Grup Sivasspor, ligin sona ermesinin ardından sözleşmeleri sona eren iki yıldızı Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş için veda mesajı yayınladı.

Batuhan ÖRENLİ

Süper Lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor, sözleşmeleri sona ererek takımdan ayrılan Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş için kulübün resmi sosyal medya hesaplarından veda mesajı yayınladı. Her iki futbolcunun kırmızı-beyazlı forma altında attığı gollerden oluşan video paylaşılırken sporculara kariyerlerinde başarılar dilendi.

Emre Kılınç için yayınlanan mesajda şu ifadeler kullanıldı:

"3,5 sezon boyunca formamızı terleten, sahada kazanmak için her şeyini oraya koyan ve güzel anılarla Demir Grup Sivasspor'umuzdan ayrılan Emre Kılınç'a bugüne kadar kulübümüze yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra ki futbol hayatında başarılar dileriz. Yolun açık olsun Emre..."

Mert Hakan Yandaş için yapılan paylaşımda ise, "3 sezon boyunca Demir Grup Sivasspor'umuzda forma giyen; azmiyle, hırsıyla ve çalışkanlığıyla güzel anılar paylaştığımız Mert Hakan Yandaş’a kulübümüze yaptığı tüm hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra ki kariyerinde başarılar dileriz. Her şey gönlünce olsun Mert Hakan…" denildi.