“SİVAS´A HİZMET SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Sivas AK Parti il binasında gerçekleşen basın toplantısında 24 Haziran Seçimleri ile ilgili değerlendirme toplantısı düzenlendi
Tarih: 25.6.2018 17:39:54/ 251okunma / 1yorum

Hakan BAKAR

Toplantıya Sivas AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Demirel, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Sivas Milletvekilleri Mehmet Habip Soluk ve Semiha Ekinci katıldı.

Sivas AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Demirel 24 Haziran seçimlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm vatandaşlara ve parti mensuplarına seçim boyunca çalışmalarından dolay teşekkür etti.

“ARTIK TÜRKİYE´NİN ÖNÜ AÇILDI”

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Başkanlık seçiminde kamuoyunda ikinci tura kalınması yönünde bir algı vardı diyerek şunları söyledi. “Seçim öncesi bütün algılara rağmen gördüğünüz oyların yüzde 52.55´ini alan liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ilk turda kazanarak Türkiye´nin ilk Başkanı seçildi. Artık Türkiye´nin önü açıldı. Bu sisten ülkemize yeni bir ivme kazandıracak. Türk milleti gerektiği zaman nerde ne yapacağını bilen bir millettir.

Bizde Sivas halkı olarak meydanlarda coşkuyu hep birlikte yaşadık. Bizlere bu coşkuyu yaşatan tüm halkımıza teşekkür ediyor. Hem Ak Partiden hem diğer partilerden Milletvekili seçilen vekillerimize de teşekkür eder başarılar dilerim dedi.

“HALKIMIZI KARARI BAŞIMIZIN TACIDIR”

27. dönem TBMM´sinde Sivas´ı ilk kez temsil edecek olan AK Parti 3. sıradan Milletvekili seçilen Semiha Ekinci “Fırsat bekleyenlere fırsat verilmemiş oldu. Hükümeti Recep Tayyip Erdoğan kuracak. Yeni dönemde inşallah parlamentoda halkımıza hizmet edeceğiz. Sivas´a hizmet etme noktasında elimizden geleni tüm gayreti göstereceğiz. Sandığa giden iradesini koyan bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkürler. Halkımızı kararı başımızın tacıdır.” Şeklinde ifade etti.

“SİVAS´A LAYIK OLDUĞU HİZMETİ SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti Sivas milletvekili Mehmet Habib Soluk ise  “Yol uzun zaman kısa dava büyük oynanan oyunun karşısında yükümüz ağırdı gerek iç ve dış mihraklara karşı asımın nesli olduğumuzu halkımız bir kez daha tarihin karşısına koydu. Yeni bir milat ile başladık. Bu millet çok milatlar yaşadı Marmaray, 3. havalimanı, hızlı tren gibi çok ilkler yaşadı. 24 Haziranda da bir ilki daha yaşadık. AK Parti olarak bizler milletin karşısına her zaman dolu vaatlerle ile çıktık. Vizyonu olan bir partiye millet oy verdi. Hedeflerimiz 2023, 2035, 2053, 2071 hedefleri olan bir partiyiz. Projeler hedefler var. İnşallah hepsi gerçekleşecek. Sivas´a layık olduğu değeri hak ettiği bir çok şeyi yine bu dönemde de kazandırmamaya devam edeceğiz. Bütün dünyanın kurduğu tuzaklara karşı milletlimiz sağ duyu ile millet milletin adamına sahip çıktı. Yarınlar daha iyi olacak. Partimizdeki her kademede yer alanlara Sivas sevdalısı hemşerilerime şükranlarımı sunarım. Bizimle beraber olan ittifak içinde yer alan BBP, MHP seçmenlerine de teşekkür ediyorum. Hedefimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın ikinci tura kalmadan seçilmesiydi. Allaha şükür Cumhurbaşkanımızı Başkan yaptık. Oy verenlere teşekkürler.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: SİVAS HİZMET SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Okuyucu Yorumları (1 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
METİN
25.6.2018 21:35:46
aman bişey istemiyoruz sizden kapatmayın yeter
MHP Suşehri İlçe Başkanlığında görev değişimi
MHP Suşehri İlçe Başkanlığında görev değişimi
MHP Suşehri İlçe Başkanlığında görev değişimi
Suşehri´nde bin 100 paket kaçak sigara ele geçirildi
Suşehri´nde bin 100 paket kaçak sigara ele geçirildi
Suşehri´nde bin 100 paket kaçak sigara ele geçirildi
"Türkiye´ye çağ atlatmıştır"
"Türkiye´ye çağ atlatmıştır"
AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu: - "Demokrasi şehitlerimiz merhum Adnan Menderes ve yol arkadaşlarını rahmet ve minnetle yad ediyoruz"
Coşkun Ödülünü Erdoğan´dan Aldı
Coşkun Ödülünü Erdoğan´dan Aldı
Siyaset Akademisi Birincisi Avukat Mustafa Coşkun Ödülünü Başkan Erdoğan´dan Aldı.
Hedefimiz Milli projeler
Hedefimiz Milli projeler
Yusuf Yağmur gazetemizi ziyaret ederek hizmet için her zaman acele etmek gerekir. Vatandaşın derdiyle dertlenme zamanı. Şehrin önünü açacak, şehrin daha dinamik hale gelmesi için adımları hep birlikte atacağız. Hedefimiz Milli projeler olacak.” dedi.
"Divriğilileri tedirgin ediyor"
"Divriğilileri tedirgin ediyor"
CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, TBMM´de düzenlediği basın toplantısında, Sivas´ın Divriği ilçesinin, binlerce yıllık tarihiyle bir çok medeniyete ev sahipliği yaptığını söyledi.
"Önemli olan vatandaşın sesine kulak vermek"
"Önemli olan vatandaşın sesine kulak vermek"
AK Parti Sözcüsü Çelik, yerel seçimlere ilişkin, "Cumhur İttifakı, geçen dönemde son derece önemli Türk siyasetine kazanımlar getirmiştir. Bundan sonrasında da aynı kazanımları devam ettireceğinden bir kuşkumuz yoktur." dedi.
Karasu, STSO´yu Ziyaret Etti
Karasu, STSO´yu Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Ulaş Karasu Sivas Sanayi ve Ticaret Odasını (STSO) ziyaret etti, ekonomide yaşanan sorunlar hakkında parti olarak sahaya indiklerini ve hazırlayacakları raporu Genel Başkan Kılıçdaroğlu´na sunacaklarını söyledi.
"Tehditler ortadan kalkmadan elbetteki bizim ittifakımız bitmez"
"Tehditler ortadan kalkmadan elbetteki bizim ittifakımız bitmez"
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: (Yerel seçimlerde ittifak söylentileri) "Yasal olarak şuanda yerel seçimlerle ilgili bu mümkün değil. Ama bir gönül ittifakı olabilir mi? Elbette olabilir. Çünkü bizim Cumhur İttifakı´mız sadece 24 Haziran seçimlerine yönelik, sadece o seçimleri kazanmaya yönelik bir ittifak değildi"
“Derdimiz ihtiyaçları en aza indirmek”
“Derdimiz ihtiyaçları en aza indirmek”
AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu Parti binamızı daha büyük bir yere taşımayı düşünüyoruz. Milletvekillerimiz için vatandaşlar ile görüşme odaları yapacağız. Derdimiz sorunları, sıkıntıları, ihtiyaçları en aza indirmek. Herkes için çözüm yolu bulmak. O yüzden tabandan en üst makama kadar hep hizmet yolunda ilerlemeye devam edeceğiz.”dedi.
Destici´den Yemen çağrısı
Destici´den Yemen çağrısı
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: "Yemen´e sessiz kalamayız, Yemen´deki zulmü görmemezlikten, duymamazlıktan gelemeyiz. Onun için ha Amerika zulüm yapmış, ha Suudi Arabistan zulüm yapmış, bizim için zalimin adı, rengi, dini, dili önemli değildir. Zulmü kim yaparsa biz onun karşısındayız"
“Akraba kadrolaşmasına son verilmeli”
“Akraba kadrolaşmasına son verilmeli”
CHP Sivas milletvekili Ulaş Karasu “Dolardaki her 10 kuruşluk artış vatandaşımızın cebinden 45 milyar TL´nin uçup gitmesine neden oluyorken, Türkiye bu sorunlar ile uğraşırken ne yazık ki Sivas Cumhuriyet üniversitesi, eş dost akraba kadrolaşmalarıyla Türkiye´nin gündemine gelmektedir” dedi.
"Büyük bir azimle yolumuza devam edeceğiz”
"Büyük bir azimle yolumuza devam edeceğiz”
Aksu “6. Olağan Büyük Kongre ile partimiz, içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. AK Parti, Türkiye´ye hizmet etmeye ahdetmiş; bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır. Hepimiz büyük bir azimle yolumuza devam edeceğiz.”dedi.
“Devletimizin yanındayız”
“Devletimizin yanındayız”
İyi Parti Sivas İl Başkanı Volkan Karasu “Bizi tehdit etmeye kalkan katil Amerika´ya karşı her zaman devletimizin ve milletimizin çıkarlarını savunacak ve Devletimizin yanında olacağız.” dedi.
Hayırlı olsun ziyaretleri başladı
Hayırlı olsun ziyaretleri başladı
AK Parti Sivas İl Başkanlığına atanan Hakan Aksu´ya hayırlı olsun ziyaretleri başladı.
AK Parti ismi ile bütünleşen Aksu göreve başladı
AK Parti ismi ile bütünleşen Aksu göreve başladı
Aksu, “Bizim önümüzde bir sınavımız var. Oda yerel seçimler. Yerel seçimlerde hedefimiz çok yüksek. Sabah saat 10:00´dan gecenin ilerleyen saatlerine kadar parti binasında olacağım. İnşallah yapılan işlerin çıtasını daha da yükselteceğiz." dedi
Sivas´ta Aksu Başkan oldu
Sivas´ta Aksu Başkan oldu
Sivas´ın AK Parti İl Başkanlığına Hakan Aksu atandı.
“Amerika´nın tehditlerine hayır diyoruz”
“Amerika´nın tehditlerine hayır diyoruz”
AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti tarafından yayımlanan ortak açıklamada, "ABD´nin tehditlerine halkımızın ortak dayanışması ve kararlılığı ile ´hayır´ diyoruz" dendi.
“Muhtarlık maaşı almayacağım”
“Muhtarlık maaşı almayacağım”
Alibaba Mahallesi muhtar adayı Hacı Yılmaz “mahalleme hizmet etmek benim için bir onudur. Muhtarlık maaşını mahallemizde ihtiyaç sahibi ailelere ve öğrencilerin eğitimi için bağışlayacağım. Evrak işleri için gelen mahalle sakinlerinden hiç bir ücret talep etmecim. İnşallah mahalle sakinlerimizin desteğiyle bu güne kadar, Alibaba mahallesine yapılmayan birçok hizmeti getirmeye kararlıyım.”dedi
Son günler
Son günler
Sivas SGK İl müdüründen geç kalmayın çağrısı.Yapılandırmadan faydalanmak isteyenler için son günler
Doğduğu toprakları unutmayan siyasetçi
Doğduğu toprakları unutmayan siyasetçi
Sivas´ın Gürün İlçesi doğumlu olan AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, doğduğu toprakları unutmuyor yardımlarını sürdürmeye devam ediyor
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
"İşlediğiniz günahları gizlediğiniz gibi, iyilikleri de gizleyiniz "