YAZARLAR

‘Sivas İl Özel İdaresi’ Dergisinin 23. Sayısı Çıktı!

Sivas İl Özel İdaresi tarafından hazırlanan dergide 2019-2020 yılında devam eden çalışmalar ve sürdürülen projeler yer almakta.

Zübeyde DARENDELİ

Sivas İl Özel İdaresinin ilimiz genelinde yaptığı çalışmaları ve İl Genel Meclisinin faaliyetlerini kamuoyuna duyurmak amacıyla, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünce hazırlanan Sivas İl Özel İdaresi dergisinin 23. sayısı çıktı.

Sivas İl Özel İdaresi adına imtiyaz sahipliğini Sivas İl Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya’nın yaptığı derginin Yayın Koordinatörlüğünü Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Soysal, Genel Yayın Yönetmenliğini ise Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Tayyib Yasak üstlendi.

Sivas İl Özel İdaresi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Süreli olarak çıkan dergimizin 22. Sayısı Mayıs 2018’de yayınlanmış ve dağıtımı gerçekleşmişti. 2019 yılında ilimiz genelinde tamamlanan faaliyetler ile içerisinde bulunduğumuz 2020 yılında devam eden çalışmalar ve sürdürülen projeler yeni sayıda yer alıyor. Sivas Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün fotoğraf ve haber arşivinden de yararlanılarak hazırlanan 372 sayfalık Sivas İl Özel İdaresi dergisinin 23. sayısı kamuoyunun beğenisine ve bilgisine sunuldu.

İdaremizin ulaşımdan spora, eğitimden sağlığa, alt yapıdan üst yapıya, turizmden tarıma, sosyal ve kültürel alanlara kadar tamamladığı hizmetler ve planladığı faaliyetlerin yer aldığı içerikler, fotoğraflarla zenginleştirildi.

Diğer yandan İl Genel Meclisinin 2020 yılı boyunca aldığı meclis kararları, ilimiz kırsalında yürütülen komisyon çalışmaları ve meclis üyelerinin katıldığı seminerler ve etkinliklerde derginin içeriğinde yer alarak hazırlamış olduğumuz derginin 23. sayısı şehir halkımızın ve okuyucuların beğenisine sunuldu.”