Anahtar Kelimeler: ŞEHRİN GELENEĞİ OLACAK

YAZARLAR

?ŞEHRİN GELENEĞİ OLACAK?

Vali Ayhan, ?Sivas Kültür, Sanat ve Hizmet Ödülleri, bu şehrin bir geleneği olacak.?dedi.

Hakan BAKAR

Sivas Kongresi´nin 100.Yıl etkinlikleri kapsamında Sivas Valiliği himayelerinde bu sene ilki gerçekleşen ve geçtiğimiz Eylül ayında 1. Sivas Kültür, Sanat ve Hizmet Ödülleri programında ödül alan isimlere Sivas Valisi Salih Ayhan valilik makamında Teşekkür Belgesi takdim etti.

Vali Salih Ayhan, 1. Sivas Kültür, Sanat ve Hizmet Ödülleri sahipleri arasında yer alan, Demir Grup Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Cumhuriyet Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Recep Toparlı, araştırmacı-yazar Haluk Çağdaş ve  Ekonomi ödülü alan iş insanları DERMOKİL Yönetim kurulu başkanı Ünal Karaca ile ESTAŞ Yönetim kurulu başkanı İsmail Timuçin´i makamında ağırlayarak Teşekkür Belgesi takdimi yaptı.

?YOL GÖSTEREN DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ?

Şehrimizin gelişmesinde, kalkınmasında ve kültürel öğelerinin gelecek nesillere aktarılmasında etkin rol alan misafirlerine teşekkür eden Vali Salih Ayhan, ?Sivas Kültür, Sanat ve Hizmet Ödülleri, bu şehrin bir geleneği olacak ve bu anlamda kıymetli şahsiyetlerimiz hayattayken halkımız tarafından taltif edildiğini görecek. Gençliğe örnek teşkil eden, Sivas´a kattıkları ile yol gösteren değerlerimize sağlıklı ve hayırlı ömür diliyorum.? dedi.