Anahtar Kelimeler: SANALDAN SERGİ (VİDEO)

SANALDAN SERGİ (VİDEO)

Cumhuriyet Üniversitesi akademisyenleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında sanaldan resim sergisi açtı

Ayşe Mine EĞÜZ/

Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi, 2020-2021 eğitim-öğretim güz döneminde uzaktan eğitim kapsamında sanal resim sergisi düzenledi.

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla gerçekleştirilen resim sergisinde Doç. Dr. Bülent Bulduk, Doç. Dr. Kani Ülger, Doç. Dr. Gökhan Eken, Dr. Öğr. Üyesi Şükran Bulut, Öğr. Gör. Filiz Şatıroğlu, Öğr. Gör. Tamer Balıkçı, Öğr. Gör. Derya Aysun Cancan, Arş. Gör. Dr. Sevda Karaseyfioğlu Paçalı, Arş. Gör. Mustafa Elmas ve Arş. Gör. Mete Karaçoban’ın çalışmalarının yer aldığı, Eğitim Fakültesi Sanal Galeri’de 15 resim beğeniye sunuldu.

Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Aksu, salgının hiçbir çalışmaya engel olamayacağını belirterek, “Malumunuz eğitim-öğretim uzaktan devam ediyor. Gönül isterdi ki bu sergiyi öğrencilerimizi de dâhil ederek yüz yüze yapalım. Ama bu durum akademisyenlerimizin çalışma yapmalarına engel değil. Hocalarımız 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla güzel bir çalışma ortaya koydular. Emeklerine sağlık diyorum. İnşallah sanal olsa da bu tür faaliyetlerimiz devam edecek. Önemli olan öğrencilerimizin eğitimi” dedi.