“Sağlıkçılar ve Basın Kahramandır”

Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil, salgın sürecinde halk sağlığı ve yine halkın doğru bilgilendirilmesi için canla başla mücadele eden sağlıkçılar ve basının birer kahraman olduğunu söyledi

Ayşe Mine EĞÜZ/

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına aday olan Tesviyeciler, Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.

Gazetenin İdari Sorumlusu Çetin Polat ile bir araya gelen Demirgil, Pandemi sürecinde ilk önce sağlık çalışanlarının ardından da gazetecilerin kahraman olduğunu vurguladı.

Demirgil, “Büyük özveri ile çalışıyorsunuz, özellikle ben yerel basının devlet tarafından desteklenmesi gerektiğine inanıyorum. Çünkü medyanın olmadığı yerde demokrasi olmaz. Biz esnaf ve sanatkâr olarak her zaman hak aramak ve hak almak konusunda yerel basının desteğini gördük. Biz o konuda sizlere teşekkür ederiz” dedi.
 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Polat ise Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına adaylığını açıklayan Demirgil ve ekibine başarılar diledi.