Anahtar Kelimeler: SAFRANS AÇILDI

SAFRANS AÇILDI

İlimiz lokantacılık sektöründe yeni bir lezzete kavuştu. Safran’s, cumartesi günü düzenlenen açılış töreni ile Gültepe Mahallesi Toptancılar Caddesinde eski Gültepe Hastanesi altında Sivaslılarla buluştu.

HABER MERKEZİ

Açılış törenine İyi Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Sivas eski Milletvekili Celal Dağgez, İyi Parti İl Başkanı Volkan Karasu, İyi Parti ilçe yönetimi, CHP İl Yönetimi, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Cemil Laçiner, Demokrat Parti İl Başkanı Numan Akay, SP İl ve ilçe yönetimi, SP Kadın Kolları ile birlikte Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ve kalabalık davetli topluluğu iştirak etti.

Açılış öncesi konuşan Saadet Partisi İl Başkanı ve Safran’s sahibi Mehmet Tokgöz, katılan ve katılamayan herkese ilgisi nedeniyle teşekkür ederek, “Şu anda 8 kişilik mütevazi bir ekiple çalışmalarımıza başladık, ama inanıyorum ki kısa zamanda sayımız ve işimiz artacaktır. Ekonomi ve istihdam anlamında başlattığımız bu çalışmada bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim” dedi.

İyi Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş ise ekonomik zorluklar döneminde müteşebbis insanların yatırımlarını ve çalışma gayretlerini takdirle karşıladığını belirterek, “Bu manada şahsınızda sizleri ve çalışanlarınızı tebrik ediyor, Allah’tan bol kazanç temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil de yaptığı konuşmada, Sivas’a yapılan yatırımlar ve açılan işyerleri ile mutluluk duyduklarını belirterek hayırlı kazançlar temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından açılış gerçekleştirilerek katılanlara ikramlarda bulunuldu.