Anahtar Kelimeler: “Önemli işlere atıyoruz”

YAZARLAR

“Önemli işlere imza atıyoruz”

Genel Sekreter Kaya, “Sivas İl Özel İdaresi’nin Sivas için önemini her fırsatta dile getiriyorum. Önemli işlere imza atıyoruz. Sivas’ın yolunda, suyunda, tarihi eserinde, projesinde özel idare’ var” dedi.

Hakan BAKAR

Özel İdare Her Yerde

Geniş bir coğrafi alana sahip olan Sivas’ta İl özel idaresi çalışmalarını aralıksız sürdürerek sahadaki iş hakimiyetiyle hizmet götürme yolunda en ücra yerlere bile en iyi şekilde hizmet götürmekte.

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, Ramazan bayramının ardından iş akışını değerlendirmek üzere birim müdürleri ile video konferans yöntemi ile bir toplantı gerçekleştirdi.

 “Sivas’ın Yolunda, Suyunda, Tarihi Eserinde ‘Özel İdare’ Var”

Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya’nın yanı sıra, Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Soysal ile birim müdürleri video konferansta yer aldı.

Tüm yurt sathında uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle Ramazan Bayramını evlerinde geçirdiklerini ifade ederek konuşmasına başlayan Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya, “Her şeyin başı sağlık. Allah can sağlığı versin. Ancak şuna inanıyoruz ki, her zorlukla beraber bir kolaylık vardır. Zor günleri geride bırakarak, güzel günlere hep birlikte erişeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 “GEREKENLER YAPILACAK”

Yaz programının uygulanmaya başlanacağını söyleyen Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya, “Çalışma düzeninde artık rutine dönüyoruz. Üzerimize tevdi edilen vazifeleri yerine getireceğiz. KÖYDES programı bakanlık tarafından onaylandı. Bu çalışmaların projelendirilmesi, etüt çalışmalarının yapılması, ihale iş ve işlemlerinin ivedi bir şekilde gerçekleştirilmesi hususunda gerekenler yapılacak. Sivas İl Özel İdaresi’nin Sivas için önemini her fırsatta dile getiriyorum. Önemli işlere imza atıyoruz. Sivas’ın yolunda, suyunda, tarihi eserinde, projesinde varız. Elimizden geleni en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Farklı bir dönemden geçiyoruz. Pandemi süreci söz konusu. Tedbirleri dikkate alarak çalışmalarımızı sürdürelim.” diye konuştu.