Anahtar Kelimeler: ÖDÜLÜ ERDOĞAN’ (VİDEO)

YAZARLAR

ÖDÜLÜ ERDOĞAN’DAN ALDI (VİDEO)

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Yerel Yönetimler Gençlik Festivali kapsamında ilimizin kazandığı ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı

Ayşe Mine EĞÜZ/

 Ankara’da düzenlenen ‘Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’nde Sivas adından söz ettirdi. Türkiye’nin her yerinden farklı şehirlerin katıldığı festivalde Belediye Başkanı Hilmi Bilgin de yer aldı. Sivas; Heyecan Merkezleri Projesi ve Kültür-Sanat Mobil Uygulama Projesi ödülüne layık görüldü. Ödülü ise Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Sosyal belediyecilik anlaşılışıyla hareket ettiklerini her fırsatta dile getiren Başkan Bilgin, ödülün ardından sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla ödülü tüm Sivaslılara armağan etti.

Ödülden dolayı mutlu ve gururlu olduklarını vurgulayan Bilgin, “Kökü mazide, gözü atide bir gençlik için üretmeye çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz.  Yerel Yönetimler Gençlik Festivali kapsamında; Heyecan Merkezleri Projesi Sivas Kültür-Sanat Mobil Uygulama Projesi ödül aldı. Şehrimize ve tüm hemşerilerimize armağan olsun” ifadelerini kullandı.