YAZARLAR

MTTB Sivas Şubesi Kadir Gecesi programını canlı yayından gerçekleştirdi

Kovid-19 salgını tedbirleri kapsamında sivil toplum kuruluşlarının programlara ara vermesi nedeniyle, Milli Türk Talebe Birliği Sivas Şubesi Kadir Gecesi programını sosyal medya üzerinden canlı yayın yaparak gerçekleştirdi.

İlahiyatçı-Yazar Ahmet Özkarataşlıoğlu’nun katıldığı canlı yayın programı, MTTB Sivas Şubesi’nin resmi instagram (@mttbsivas) sayfasından yapıldı. 

Kadir Suresi izahı ve fazileti hakkında katılımcılara bilgiler veren İlahiyatçı-Yazar Ahmet Özkarataşlıoğlu, gecenin anlam ve önemine binaen anlatımlar yaparak, Kadir Gecesi'nin tüm insanlığa sağlık ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Programın sonunda İlahiyatçı Yazar Özkarataşlıoğlu ve yayına katılım sağlayanlara teşekkür eden MTTB Sivas İl Başkanı Fatih Çidem, “Salgın dolayısıyla programlarımızı sosyal medya üzerinden siz kıymetli gönüldaşlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz. Bu mübarek zamanlar ne kadar buruk geçsede İnşallah bugünlerin kısa sürede geçeceğine ve eski güzel günlerimize kavuşacağımıza inanıyorum. Ahmet Özkarataşlıoğlu hocamız bizler için dualar ederek, hepimizi onurlandırdı. Bu mübarek gece de bizde kendilerine teşekkür ediyor ve Allah'tan sağlıklı, uzun ömürler diliyoruz. Katılım sağlayan tüm hemşehrilerimede teşekkür ediyor, mübarek gecenin tüm insanlığa sağlık ve sıhhat getirmesini niyaz ediyorum” dedi.