YAZARLAR

?Memlekete hizmet anneye babaya hürmet gibidir?

Boyraz, ?Kimliğimizin mayalandığı, anılarımızın geçtiği topraklara her zaman hizmetimizi sunuyoruz. Memlekete hizmet anneye babaya hürmet gibidir.?dedi.

Sivaslı hemşehrimiz AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz ziyaretinde haber editörümüz Hakan Bakar ile bir süre sohbet eden AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz Memlekete hizmetin anneye babaya hürmet gibi olduğunu söyledi.

Boyraz, gazetemiz ziyaretinde şunları ifade etti. ?Takip ettiğim kadarıyla Sivas´ta halkın haber alma yününde gerekli hassasiyeti gösteriyorsunuz. Toplumun hassasiyetlerine dikkat eden gazetecilik anlamında takdir ettiğim bir gazetesiniz. Sivas´taki haberleri elimden geldiğince sizden takip ediyorum. Sivas bizim doğduğumuz yer. Doğduğumuz yere de her zaman minnettarız. Doğduğumuz ve doyduğumuz yerlerinde hizmetkarıyız. Kimliğimizin mayalandığı, anılarımızın geçtiği topraklara her zaman hizmetimizi sunuyoruz. Memlekete hizmet anneye babaya hürmet gibidir. Ayrıca gazeteniz yazarı olan Berat Demirci beyin yazılarını yakından takip ediyorum. Son çıkarmış olduğu kitabına da sizler sayesinde kavuştum. Berat bey son yüzyılımızda yetişen önemli yazarlarımızdan birisidir. Son kitabını da keyifle okuyacağım. Yayın hayatınızda başarılar dilerim.?şeklinde ifade etti.

Gazetemiz  haber editörü Hakan Bakar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek milletvekiline ziyaretten dolayı gazetemiz adına teşekkür etti./Hakan BAKAR