Anahtar Kelimeler: Kurt ailesinin mutlu günü

YAZARLAR

Kurt ailesinin mutlu günü

Sivas´ın iş insanları arasında yer alan Kurt, ailesinin genç üyesi Mehmet Kurt, dünya evine girdi.

Özel bir düğün salonunda gerçekleşen düğün töreninde STM Yönetim Kurulu Başkanı İş insanı Yüksel Kurt´un oğlu Mehmet Kurt, hayatını Derya Tandoğan ile birleştirdi.

Gerçekleşen düğün merasimine Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, STSO Başkanı Mustafa Eken, AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, Sivas İl Genel Meclis Başkanı Hakan Akkaş ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Düğüne başlamadan önce genç şiftin nikah merasimi gerçekleşti.

Mehmet Kurt ile Derya Tandoğan´ın nikahını Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin kıyarken genç çiftin nikah şahitliğini ise Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, STSO Başkanı Mustafa Eken, AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, Sivas İl Genel Meclis Başkanı Hakan Akkaş yaptı.

Tandoğan ve Kurt ailelerinin mutlu günlerine şahitlik ederek, Derya ve Mehmet çiftinin nikah akdini gerçekleştiren Sivas  Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek; ?Allah birlikteliğinizi bir ömür boyu daim eylesin. Cenabı Mevla´m sizlere ülkemize, milletimize ve İslam alemine hayırlı nesiller yetiştirmeyi nasip etsin.? dedi.

Sivas milletvekili Semiha Ekinci ise, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek, ?Allah hayırlı ve uğurlu etsin. Rabbimiz bu kardeşlerimize iki cihan saadeti versin. Hayırlı evlatlar nasip etsin. Her iki ailemize de hayırlı uğurlu olsun.? diyerek evlilik cüzdanı çiftlere teslim etti.

Nikah merasiminin ardından gerçekleşen düğün töreninde davetliler gecenin ilerleyen dakikalarına kadar gönüllerince eğlendiler.

Bizde Bizim Sivas Gazetesi olara genç çiftlere bir ömür boyu mutluklar dileriz.

/Hakan BAKAR