Anahtar Kelimeler: Köksal Büdün’ ziyaret

YAZARLAR

Köksal, Büdün’ü ziyaret etti

SESOB Başkanı Beşir Köksal Halk bankası Müdürünü ziyaret etti.

Zübeyde DARENDELİ

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Halk bankası Merkez Şube Müdürlüğüne atanan Veysi Büdün’ü ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Sivas Şube Müdürü Fuat Yetkin’in başka şubeye atanması nedeniyle boşalan şube müdürlüğüne Malatya Şube Müdürü Veysi Büdün atandı.

 

Yeni görevine başlayan Halkbank Merkez Şube Müdürüne ziyarette bulunan Sesob Başkanı Beşir Köksal, bir süre görüş alışverişinde bulunduktan sonra başarılar diledi.

 

Esnaf teşkilatı olarak her zaman Halk bankası ile uyumlu çalıştıklarını vurgulayan Sesob Başkanı Köksal, “Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifimizin işlemleri Halk bankası aracılığı ile yapılmaktadır. Bankamızda çalışan personel esnafımıza işlemlerde yardımcı olmaktadır. Covid-19 sürecinde bankamız esnafımıza kredi desteğinde bulunarak zor günlerinde destek olmuştur. Müdürüme yeni görevinde başarılar diliyor, birlikte çalışmaya devam edeceğimizi belirtiyorum” dedi.

Köksal, virüs salgını nedeniyle esnafların çoğunluğunun kredi çekerek borçlandığını, yaşanan süreç nedeniyle ödemekte zorlanacağını ve taksitlendirmenin ertelenmesi için de girişimlerde bulunduklarını kaydetti.

 

Halk bankası Müdürü Veysi Büdün ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sesob Başkanı Köksal’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Büdün, esnafa her konuda yardımcı olmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.