Anahtar Kelimeler: ziyaretlerine başladı

YAZARLAR

Kaya, veda ziyaretlerine başladı

Sivas Vali Yardımcısı ve Sivas İl Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya veda ziyaretlerine başladı.

Zübeyde DARENDELİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile İstanbul’un Şile ilçesine tayin olan Sivas Vali Yardımcısı ve Sivas İl Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya veda ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

14 Temmuz 2020 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan kararname ile Sivas Vali Yardımcılığı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevini yürüten Mehmet Nebi Kaya, Şile Kaymakamlığına atandı.

 

Veda ziyaretleri kapsamında Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya; 5. Piyade Eğitim Tugay Komutanı P. Alb. Hakan Tutucu, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Meftuni Yekeler, İl Jandarma Komutan Vekili Mustafa Güder, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan ile Adalet ve Kalkınma Partisi Sivas İl Başkanı Hakan Aksu ile bir araya geldi.

 

Ziyaretlerde Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya’ya Sivas’a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür edilerek, Şile Kaymakamlığı görevinde başarılar dilendi.