YAZARLAR

İl Müdürlüğü geleceğe nefes olmaya devam ediyor

Sivas Tarım ve Orman İl Müdürlüğü çalışanları ve aileleri tarafından Sivas-Yıldızeli yolu üzerinde bulunan İl Müdürlüğü Hatıra Ormanı´na Fidan Dikim Etkinliği düzenlendi.

Piknik havasında geçen ?Fidan Dikim Etkinliği´; İl Müdürü Seyit Yıldız, İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, personellerin eş ve çocuklarının katılımı ile gerçekleşti.

İl Müdürü Seyit Yıldız ağaçlandırma alanında yaptığı konuşmada; ?İl Müdürlüğü olarak üçüncüsünü düzenlemiş olduğumuz ağaçlandırma çalışmaları kapsamında bugün burada 1.000 fidanı toprakla buluşturuyoruz. Ağaç sevgisini çocuklarımıza kazandırmak, gelecek nesillerimize bir nefes olmak, temiz bir hava bırakmak amacıyla böyle bir organizasyonu gerçekleştirdik. Çalışanlarımızın çocuklarıyla birlikte katılmaları bizi ayrıca çok mutlu etti. Çocuklarımızla birlikte ağaç diktik, onlara ağaç sevgisi, toprak sevgisini anlattık. İl Tarım ve Orman Müdürlüğü?Geleceğe Nefes? olmaya devam edeceğiz.? şeklinde konuştu.

İl Müdürlüğü Hatıra Ormanı ağaçlandırma çalışmalarına katılan İl Müdürlüğü personeli, tarım ailesi olarak böyle bir etkinliğin içinde olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdiler. /Zübeyde DARENDELİ