YAZARLAR

İç Anadolu E-İhracat Konferansı düzenlendi

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Sivas Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, İç Anadolu E-İhracat Konferansına katıldı.

Hakan BAKAR

İç Anadolu E-İhracat Konferansı Eskişehir’de Düzenlendi

WORLDEF Türkiye’de e-ihracat farkındalığını artırmak amacıyla Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde e-ihracat konferansı düzenlendi. Konferansta e-ihracat enine boyuna ele alındı. E-ihracatın profesyonelleri deneyimlerini, bölgenin iş çevreleri ile paylaştı.

Eskişehir Valiliği himayesinde, WORLDEF, Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Sanayi Odası işbirliğiyle Eskişehir Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde 20 Şubat Perşembe günü İç Anadolu E-İhracat Konferansı düzenlendi.

Eskişehir’de düzenlenen konferansa; Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Savaş Koparal, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, WORLDEF Başkan Vekili Çağdaş Yeşilbağ, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Eskişehir Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Eskişehir ve çevre illerden iş çevreleri katıldı.

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ile Sivas ESOB Başkanı Beşir Köksal, e- İhracat Konferansı sonrası Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Eskişehir ESOB Başkanı Ekrem Birsen ile bir araya geldi.