Anahtar Kelimeler: Film daha yeni başlıyor

YAZARLAR

?Film daha yeni başlıyor?

Erbakan, ?Siyaset, bütün insanlığın kurtuluşu için zalimin zulmüne ´dur´ demek, mazlumların, ezilenlerin, gariplerin haklarını korumak için yapılırsa ibadet olur. Erbakan hocamız vefat etti diye film bitti sanmayın. Film daha yeni başlıyor. Hükümetinin h

Yeniden Refah Partisi´nin 1. Olağan Büyük Kongresi´nde Fatih Erbakan genel başkan seçildi.

Gerçekleşen Kongreye, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Nuri Okutan ve Filistin´in Ankara Büyükelçisi Faed Mustafa ile yabancı misyon temsilcileri katıldı.

Yeniden Refah Partisinin 1. Olağan Büyük Kongresi, Ankara Arena Spor Salonu´nda, 81 ilden delegelerin katılımıyla yapıldı. Kongrede yapılan genel başkanlık seçiminde, kayıtlı bin 117 delegeden 978´i oy kullandı. Fatih Erbakan 971 oy alırken, 7 oy geçersiz sayıldı.

Ankara´da gerçekleşen 1. Olağan Büyük Kongrede Fatih Erbakan, partisinin ilk olağan genel kurulunda geçerli oyların tamamını alarak genel başkan oldu.

?TÜRKİYE´DEKİ EKONOMİK SORUNLARI BİTİRECEK PROJELERE SAHİBİZ?

Yeniden Refah Partisi genel Başkanı Fatih Erbakan, Ankara Arena Spor Salonu´nda

"Burada gelecek var" sloganıyla düzenlenen Yeniden Refah Partisi 1´inci Olağan Büyük Kongresi´nde yaptığı konuşmada, ?mazlumlara, gariplere, ezilenlere umut; Türkiye, İslam alemi ve adil bir düzen isteyen tüm insanlar için alternatif olacağız. Türkiye´deki ekonomik sorunları bitirecek projelere sahibiz. Siyaset, bütün insanlığın kurtuluşu için zalimin zulmüne ´dur´ demek, mazlumların, ezilenlerin, gariplerin haklarını korumak için yapılırsa ibadet olur. İşte bizim siyasetimiz böyle bir siyasettir. Biz petrol, çimento, borç, faiz ekonomisi yerine üretim, istihdam ve ihracat ekonomisini uygulayacağız. Türkiye, komşu ülkelerden uzak yerlerden tarım ve hayvancılık ihtiyaçlarını karşılıyor. Biz bütün bölge ülkelerinin ihtiyaçlarını karşılayacak potansiyele sahibiz. Tarım ve hayvancılığı en güçlü şekilde destekleyeceğiz.?şeklinde ifade etti./Hakan BAKAR