Anahtar Kelimeler: ESTAŞ yanımızda

YAZARLAR

ESTAŞ yanımızda  

ESTAŞ sağlık çalışanlarına ayakta numune alma kabinleri hediye edecek.

Hakan BAKAR

Sivas'ta faaliyet gösteren Sivas’ın marka değeri ESTAŞ, koronavirüs salgını nedeniyle Sivas’ta görev yapan sağlık personeline koruma sağlayacak numune alma kabini yaptılar.

Sivas’ın önemli değerleri arasında yer alan yerli ve milli fabrikamız ESTAŞ, her fırsatta sosyal sorumluluk projeleri ile şehir halkının her daim yanında olmaya devam ediyor.

Sivas Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB), 32 bini kapalı 130 bin metrekare alanda faaliyetini sürdüren dünyaca tanınan markalara eksantrik mili üreten Eksantrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (ESTAŞ), Koronavirüs salgını kapsamında, sağlık çalışanları için ayakta numune alma kabinleri yaptı.

Yenilikleri kendine ilke edinen ve ihtiyaç duyulan her alanda üretim yaptığı şehre yardımlarını esirgemeden sunan ESTAŞ, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında Sivas’ta hastanelerde çalışan sağlıkçılar için daha önce üetip hediye ettiği ENTÜBASYON kabinlerinin şimdide ayakta numune alma kabinleri modelini üretti.

ESTAŞ, kurumsal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu açıklama yer aldı.  “Koronavirüs kapsamında, değerli sağlık çalışanlarımız için ayakta numune alma kabinleri hediye edilmek üzere hazırlanmıştır.”ifadelerine yer verdi.