Anahtar Kelimeler: ESNAFTAN KAYSERİ ÖRNEĞİ

YAZARLAR

ESNAFTAN KAYSERİ ÖRNEĞİ

ESNAFTAN KAYSERİ ÖRNEĞİ

ESNAFTAN KAYSERİ ÖRNEĞİ

Sivas´ta tarihi meydan projesi kapsamında tarihi eserlerin etrafında bulunan binaların ve iş yerlerinin tek tip yapılması ile birlikte iş yeri sahipleri ofislerinin isimlerinin asılmamasından dolayı şikayette bulunuyorlar.

Çevre düzenlemesi kapsamında binalarda yapılan tek tip uygulama ile birlikte tabelalarda söküldü. Sökülen tabelaların yerine ise her hangi bir uygulama yapılmadığından dolayı iş yeri sahipleri firmalarının isimlerini dış cepheye asamadılar. Yaşanan bu sıkıntıdan ötürü ofis işletmecileri Sivas Belediyesine Kayseri Belediyesinin uyguladığı çalışmayı sosyal medya hesaplarından paylaşarak çözüm yolu önerisinde bulundular.

Sivas´ta Osmanpaşa Caddesinde ofisi bulunan İnşaat Mühendisi Gökhan Fatih Aslan Sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Kayseri´yi örnek vererek tarihi cephe düzenlemesinde iş yeri tabelalarının tek tip olarak asılması gerektiğini söyledi

Aslan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları ifade etti. ?Kayseri büyük şehir belediyesi tarafından yapılan cephe düzenleme işi kapsamında ofis tabelalarının tek tip olarak yapıldığına dair bir örnek. Zor değilmiş demek ki! Piyasanın sıkıntılı olduğu bu dönemde ofis sahiplerini düşünerek gerekenin yapılması noktasında Sivas Belediyesi yetkililerini bu konuda hassasiyete davet ediyor en kısa zamanda çözümü çok basit olan bu konunun halledilmesini ümit ediyorum.?şeklinde bir paylaşım yaptı.

Hakan BAKAR

/resimler/2019-11/7/1604507372292.jpg/resimler/2019-11/7/1605230966589.jpg