“Enerjimiz madenlerimiz”
Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili aday adayı Erkan Çıtkıran “Ülkemizin sahip olduğu her türlü yer altı kaynaklarımızı, bilhassa da madenlerimizi ve enerji kaynaklarımızı son derece doğru bir şekilde değerlendirerek milli projelerle milli kaynaklar oluşturmak ve bu kaynaklarla tam bağımsız Türkiye ve etrafında birleşmiş Turan coğrafyası küçüklüğümden beri hayalimdir.” dedi
Tarih: 14.5.2018 17:54:21/ 452okunma / 0yorum

Hakan BAKAR

Türkiye 24 Haziran´da sandık başına giderek hem Cumhurbaşkanını hem de 27. Dönem milletvekillerini belirleyecek.

Türkiye seçime gidiyor aday adayları yaşadıkları şehri karış karış gezerek vatandaşlar ile bir araya geliyor. İş adamı Erkan Çıtkıran Milliyetçi Hareket Partisinden Sivas Milletvekilliği aday adaylığı sürecini gazetemize özel açıklamalar yaparak değerlendirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili aday adaylığını açıkladığı günden bu güne vatandaşlar ile iç içe seçim çalışmalarında yer alan Erkan Çıtkıran “Bu kutlu davanın bir neferi olarak elimizi değil bedenimizi taşın altına koyduk. Liderimiz olan Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli´nin verdiği emirler doğrultusunda 27. Dönem Sivas Milletvekili aday adayı olup vatanımız Milletimiz için sabah akşam demeden soluksuz bir şekilde çalışacağız.”şeklinde konuştu.

Ortaokul yıllarından itibaren Sivas ülkü ocaklarında çeşitli faaliyetlerinde yer alan. Çıtkıran var gücüyle Turan davasının içinde bulunan ve savunmaya devam eden biri olarak devletin çeşitli kademelerinde görevler aldığını sonraları ise özel sektörde çeşitli yatırımlara yöneldiğini dile getirerek özellikle Madencilik, tesis ve işletme bilgisi, güvenlik sektörü, işletme ve iktisat konularında iyi derecede bilgi birikimine sahip olduğunu söyledi.

“MİLLİ KAYNAKLAR İLE TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE OLUŞTURMAK”

Ülkemizin sahip olduğu her türlü yer altı kaynaklarımızı, bilhassa da madenlerimizi ve enerji kaynaklarımızı son derece doğru bir şekilde değerlendirmemiz gerektiğine vurgu yapan Milliyetçi Hareket Partisinden Sivas Milletvekilli aday adayı Erkan Çıtkıran şöyle devam etti.  “Ülke olarak milli projeler milli kaynaklar oluşturmak ve bu kaynaklarla tam bağımsız Türkiye ve etrafında birleşmiş bir Turan coğrafyası küçüklüğümden beri hayalimdir. Turan coğrafyasında ekonomik, kültürel ve milli değerlerimizi güçlü bir şekilde tam bir birlik içerisinde gelecek nesillere aktarmak ve hep daha ileri seviyelere götürmek isteğimdir. Ekonomi ve Teknoloji açısından milliyetçi ülkücü camia bünyesinde en başta ülkü ocaklarından başlamak üzere her türlü teşkilatlarımız bünyesinde bilinç ve yeterlilik oluşturacak faaliyetler yapmayı istiyorum. Ülke çapında tüm milli kurumlarımız bünyesinde de bu bilinci ön plana çıkartacak faaliyetlerde bulunmayı düşünüyorum.”dedi

“MESLEKİ DENEYİMLERİMİZ İLE ŞEHRİ DAHA GÜÇLÜ KILACAĞIZ”

Mesleki bilgi, deneyim ve ilgi alanları hakkında da bilgiler aktaran Çıtkıran Kurucusu, yöneticisi, yatırımcı ve ortak olduğu alanlar da faaliyet gösteren iktisadi işletmelerde uluslararası ilişkiler, stratejik seviye yönetim, finansal yatırımcı ve yönetici tecrübesine sahip olduğunu dile getirerek şöyle devam etti. “Türkiye´nin çeşitli bölgelerinde sahibi olduğum sahalarda Cevher Madenciliği maden ocağı işletmeciliği, zenginleştirme tesisleri işletmelerinde kurucu ve yöneticisiyim. Savunma Sanayi Milli ve Yerli Sistemlerin geliştirilmesi ve kazandırılması konusunda Ar & Ge dâhil çalışmalarda finansal ortaklık yaptım. Medikal Sistemleri ve Malzemeleri konularında çalışmalar gerçekleştirdim. Tabi bu iş tecrübelerimizi yaşadığımız şehre katma değer katmak adına sahaya yaymaya çalışacağım.”şeklinde konuştu.

MHP´si Sivas Milletvekili aday adayı Erkan Çıtkıran 1975 Sivas doğumlu olup. Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi, İşletme Bölümü Lisans mezunu. İyi derece İngilizce bilen Evli ve 3 çocuk babasıdır.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Enerjimiz madenlerimiz
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
MHP Suşehri İlçe Başkanlığında görev değişimi
MHP Suşehri İlçe Başkanlığında görev değişimi
MHP Suşehri İlçe Başkanlığında görev değişimi
Suşehri´nde bin 100 paket kaçak sigara ele geçirildi
Suşehri´nde bin 100 paket kaçak sigara ele geçirildi
Suşehri´nde bin 100 paket kaçak sigara ele geçirildi
"Türkiye´ye çağ atlatmıştır"
"Türkiye´ye çağ atlatmıştır"
AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu: - "Demokrasi şehitlerimiz merhum Adnan Menderes ve yol arkadaşlarını rahmet ve minnetle yad ediyoruz"
Coşkun Ödülünü Erdoğan´dan Aldı
Coşkun Ödülünü Erdoğan´dan Aldı
Siyaset Akademisi Birincisi Avukat Mustafa Coşkun Ödülünü Başkan Erdoğan´dan Aldı.
Hedefimiz Milli projeler
Hedefimiz Milli projeler
Yusuf Yağmur gazetemizi ziyaret ederek hizmet için her zaman acele etmek gerekir. Vatandaşın derdiyle dertlenme zamanı. Şehrin önünü açacak, şehrin daha dinamik hale gelmesi için adımları hep birlikte atacağız. Hedefimiz Milli projeler olacak.” dedi.
"Divriğilileri tedirgin ediyor"
"Divriğilileri tedirgin ediyor"
CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, TBMM´de düzenlediği basın toplantısında, Sivas´ın Divriği ilçesinin, binlerce yıllık tarihiyle bir çok medeniyete ev sahipliği yaptığını söyledi.
"Önemli olan vatandaşın sesine kulak vermek"
"Önemli olan vatandaşın sesine kulak vermek"
AK Parti Sözcüsü Çelik, yerel seçimlere ilişkin, "Cumhur İttifakı, geçen dönemde son derece önemli Türk siyasetine kazanımlar getirmiştir. Bundan sonrasında da aynı kazanımları devam ettireceğinden bir kuşkumuz yoktur." dedi.
Karasu, STSO´yu Ziyaret Etti
Karasu, STSO´yu Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Ulaş Karasu Sivas Sanayi ve Ticaret Odasını (STSO) ziyaret etti, ekonomide yaşanan sorunlar hakkında parti olarak sahaya indiklerini ve hazırlayacakları raporu Genel Başkan Kılıçdaroğlu´na sunacaklarını söyledi.
"Tehditler ortadan kalkmadan elbetteki bizim ittifakımız bitmez"
"Tehditler ortadan kalkmadan elbetteki bizim ittifakımız bitmez"
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: (Yerel seçimlerde ittifak söylentileri) "Yasal olarak şuanda yerel seçimlerle ilgili bu mümkün değil. Ama bir gönül ittifakı olabilir mi? Elbette olabilir. Çünkü bizim Cumhur İttifakı´mız sadece 24 Haziran seçimlerine yönelik, sadece o seçimleri kazanmaya yönelik bir ittifak değildi"
“Derdimiz ihtiyaçları en aza indirmek”
“Derdimiz ihtiyaçları en aza indirmek”
AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu Parti binamızı daha büyük bir yere taşımayı düşünüyoruz. Milletvekillerimiz için vatandaşlar ile görüşme odaları yapacağız. Derdimiz sorunları, sıkıntıları, ihtiyaçları en aza indirmek. Herkes için çözüm yolu bulmak. O yüzden tabandan en üst makama kadar hep hizmet yolunda ilerlemeye devam edeceğiz.”dedi.
Destici´den Yemen çağrısı
Destici´den Yemen çağrısı
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: "Yemen´e sessiz kalamayız, Yemen´deki zulmü görmemezlikten, duymamazlıktan gelemeyiz. Onun için ha Amerika zulüm yapmış, ha Suudi Arabistan zulüm yapmış, bizim için zalimin adı, rengi, dini, dili önemli değildir. Zulmü kim yaparsa biz onun karşısındayız"
“Akraba kadrolaşmasına son verilmeli”
“Akraba kadrolaşmasına son verilmeli”
CHP Sivas milletvekili Ulaş Karasu “Dolardaki her 10 kuruşluk artış vatandaşımızın cebinden 45 milyar TL´nin uçup gitmesine neden oluyorken, Türkiye bu sorunlar ile uğraşırken ne yazık ki Sivas Cumhuriyet üniversitesi, eş dost akraba kadrolaşmalarıyla Türkiye´nin gündemine gelmektedir” dedi.
"Büyük bir azimle yolumuza devam edeceğiz”
"Büyük bir azimle yolumuza devam edeceğiz”
Aksu “6. Olağan Büyük Kongre ile partimiz, içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. AK Parti, Türkiye´ye hizmet etmeye ahdetmiş; bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır. Hepimiz büyük bir azimle yolumuza devam edeceğiz.”dedi.
“Devletimizin yanındayız”
“Devletimizin yanındayız”
İyi Parti Sivas İl Başkanı Volkan Karasu “Bizi tehdit etmeye kalkan katil Amerika´ya karşı her zaman devletimizin ve milletimizin çıkarlarını savunacak ve Devletimizin yanında olacağız.” dedi.
Hayırlı olsun ziyaretleri başladı
Hayırlı olsun ziyaretleri başladı
AK Parti Sivas İl Başkanlığına atanan Hakan Aksu´ya hayırlı olsun ziyaretleri başladı.
AK Parti ismi ile bütünleşen Aksu göreve başladı
AK Parti ismi ile bütünleşen Aksu göreve başladı
Aksu, “Bizim önümüzde bir sınavımız var. Oda yerel seçimler. Yerel seçimlerde hedefimiz çok yüksek. Sabah saat 10:00´dan gecenin ilerleyen saatlerine kadar parti binasında olacağım. İnşallah yapılan işlerin çıtasını daha da yükselteceğiz." dedi
Sivas´ta Aksu Başkan oldu
Sivas´ta Aksu Başkan oldu
Sivas´ın AK Parti İl Başkanlığına Hakan Aksu atandı.
“Amerika´nın tehditlerine hayır diyoruz”
“Amerika´nın tehditlerine hayır diyoruz”
AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti tarafından yayımlanan ortak açıklamada, "ABD´nin tehditlerine halkımızın ortak dayanışması ve kararlılığı ile ´hayır´ diyoruz" dendi.
“Muhtarlık maaşı almayacağım”
“Muhtarlık maaşı almayacağım”
Alibaba Mahallesi muhtar adayı Hacı Yılmaz “mahalleme hizmet etmek benim için bir onudur. Muhtarlık maaşını mahallemizde ihtiyaç sahibi ailelere ve öğrencilerin eğitimi için bağışlayacağım. Evrak işleri için gelen mahalle sakinlerinden hiç bir ücret talep etmecim. İnşallah mahalle sakinlerimizin desteğiyle bu güne kadar, Alibaba mahallesine yapılmayan birçok hizmeti getirmeye kararlıyım.”dedi
Son günler
Son günler
Sivas SGK İl müdüründen geç kalmayın çağrısı.Yapılandırmadan faydalanmak isteyenler için son günler
Doğduğu toprakları unutmayan siyasetçi
Doğduğu toprakları unutmayan siyasetçi
Sivas´ın Gürün İlçesi doğumlu olan AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, doğduğu toprakları unutmuyor yardımlarını sürdürmeye devam ediyor
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Affetmek, zaferin zekâtıdır.

Hz. Muhammed