Anahtar Kelimeler: Hakan Mesajı

YAZARLAR

Emre ve Mert Hakan İçin Veda Mesajı

Demir Grup Sivasspor Emre ve Mert Hakan İçin Veda Mesajı Yayınladı.

Batuhan ÖRENLİ  

Süper Lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor, ligin sona ermesinin ardından sözleşmeleri sona eren Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş için veda mesajı yayınladı.

Demir Grup Sivasspor, kulübün resmi sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajla sözleşmeleri sona ererek takımdan ayrılan Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş için mesaj yayınladı. Her iki futbolcunun kırmızı-beyazlı forma altında attığı gollerden oluşan video paylaşılırken sporculara kariyerlerinde başarılar dilendi.

Emre Kılınç için yayınlanan mesajda şu ifadeleri kullanıldı:

"3,5 sezon boyunca formamızı terleten, sahada kazanmak için her şeyini oraya koyan ve güzel anılarla Demir Grup Sivasspor'umuzdan ayrılan Emre Kılınç'a bugüne kadar kulübümüze yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra ki futbol hayatında başarılar dileriz. Yolun açık olsun Emre..."

Mert Hakan Yandaş için yapılan paylaşımda ise, "3 sezon boyunca Demir Grup Sivasspor'umuzda forma giyen; azmiyle, hırsıyla ve çalışkanlığıyla güzel anılar paylaştığımız Mert Hakan Yandaş’a kulübümüze yaptığı tüm hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra ki kariyerinde başarılar dileriz. Her şey gönlünce olsun Mert Hakan…" denildi.