YAZARLAR

Emre Kılınç: Taraftarlarımızın Desteğini Bekliyoruz

Sivasspor´un yıldız futbolcusu Emre Kılınç, "Taraftarımız bizlerden daha iyi biliyor Trabzonspor maçının önemini. Bütün taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz." dedi.

Yüksel MENEKŞE

Antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan genç oyuncu Emre Kılınç, Trabzonspor maçından 3 puanla ayrılmak istediklerini belirterek, "Oynadığımız rakiplere baktığımız zaman 4 maç 5 puan kötü bir istatistik değil. Ligin zaten ikinci sıradaki takımının 7 puanı var. Biz çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. İçerde çok iyi oyun sergiliyoruz. Trabzonspor maçını da içerde oynuyoruz. Aynı performansı gösterirsek Trabzonspor´u yeneceğimizi kesinlikle düşünüyorum. Zaten bütün çalışmalarımızı ona yönelik maçı kazanmaya yönelik yapıyoruz. İnşallah Pazartesi günü maçı kazanacağımızı düşünüyorum." dedi.

Geçtiğimiz hafta Türkiye ile Andorra arasında oynanan milli maçta forma giyme şansı bulduğundan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Kılınç, "Milli Takım formasını giydiğiniz zaman insan tabi ki heyecanlanıyor. İlk maçım, içeride oynuyoruz, çok kritik bir maç. Beraberlik bizim için çok kötü bir sonuç olacak. Kaybetmekten bile kötü olacak. Yıkılacaktık belki de ikinci maça bile konsantre olamayacaktık. O yüzden çok kritik bir maçtı. Böyle bir maçta forma şansı bulmak benim için çok değerliydi. İnşallah bir daha ki maçlara daha fazla süre bulup elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım." diye konuştu.

/resimler/2019-9/19/1505044990952.jpg

Emre Kılınç, son olarak Trabzonspor ile oynayacakları maça tüm taraftarları davet ederek, "Taraftarlarımız bizi desteklesinler. Trabzonspor maçının taraftar için önemi çok fazla, o nedenle çok fazla söylenecek bir şey yok. Taraftarımız bizlerden daha iyi biliyor Trabzonspor maçının önemini. Bütün taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz." şeklinde konuştu.