Anahtar Kelimeler: “DURUŞUMUZ BELLİDİR” (VİDEO)

YAZARLAR

“DURUŞUMUZ BELLİDİR” (VİDEO)

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Ahmet Özyürek, Milli meselelerde duruşlarının belli olduğunu vurgulayarak Sivas için elinden gelen her şeyi yaptığını söyledi

Sena POLAT/

MHP tarafından düzenlenen ‘Adım Adım 2023 İl İl Anadolu’ programı çerçevesinde ilimizde program düzenlendi. Programa MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, MDK Üyesi Cemil Yavuz Aksu ve İlker İpek başta olmak üzere belediyeler, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, partililer ve basın mensupları katıldı.

Programda konuşma yapan Özyürek, “Milli meselelerde nerede durduğumuz bellidir ve duşumuz tescil edilmiştir. Tek bir taşımızdan vazgeçmeyeceğiz. Bunlara göz dikenleri asla affetmeyeceğiz. Gözlerini oyacağız. Bu vatan bu bayrak bizim. Minarelerde okunan ezan bizim. MHP Sivas milletvekili ve sizlerin bir gardaşı olarak mecliste bana düşen görevi yerine getirdim. Şehirle ilgili bir problem geldiğinde, bir sıkıntı olduğunda bir milletvekili problem geldiği zaman hiçbir resmi kurumla daha görüşmeden, sorunu çözmeden meclise taşımaz” dedi.

‘SİVAS BENİM SEVDAM’

Sivas’a olan sevdasını vurgulayan Milletvekili Özyürek, “Allah’ıma şükürler olsun ben ülkeme, bayrağıma, vatanıma sevdalıyım Sivas’ta benim sevdam. Onun için ben Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde önce ülkemin bütün değerlerine sahip çıkacağım sonra sevdalısını olduğum Sivas’ımın bütün dertlerini ve problemlerini hiç kimseden korkmadan, çekinmeden çözmeye çalışacağım. Mecliste gündeme getirmeye çalışacağım ve asla yılmayacağım. Bunu hiç kimse unutmasın. 6. bölge özel teşvikte mücadelemizi yaptık. Mecliste MHP Ahmet Özyürek’e bakarsanız, Gardaş; ilk günden son güne kadar mücadele ettim. Allah’ın izniyle özel teşviki söke söke alacağız. 6. Bölgeyi de imzalatacağız. Yani bugün yarın her şey istenilen gibi olacak. Yine kenevirle ilgili her çalışmayı yaparak mücadelemi yaptım. Gerekli her alanda mücadelemizi yaptık. Her şeyi gündeme getirdik” şeklinde konuştu.