YAZARLAR

“Dileğim Sağlıklı bayramlara kavuşmak”

Başkan Demirgil, “temennim sürecin bir an evvel biterek yeniden hep birlikte aile ziyaretlerimizi gerçekleştirdiğimiz bayramlara kavuşmaktır.” dedi.

Hakan BAKAR

Sivas Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Demirgil Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Sivas Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Bölge Birliği Başkanı Yüksel Demirgil Ramazan Bayramı’nın tüm İslam alemine, insanlığa iyilikler ve güzellikler getirmesini temenni ederek, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsten biran önce kurtularak yeniden güzel günlere ulaşma temennisinde bulundu.

Demirgil mesajında, Ramazan Bayramı’na bir kez daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek şunları ifade etti.

“Bayramların birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluğu pekiştiren, dayanışma ve paylaşma duygularını artıran müstesna günlerdir. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Bayramlar yarınlara hayırlar taşıyan niyettir. Dini ve milli günlerimiz milletimizin birlik, beraberlik, barış ve huzur içerisinde yaşamasını sağlayan özel günlerdir. Tabi bu bayram içinde bulunduğumuz salgından dolayı biraz buruk bir bayram geçireceğiz. Temennim sürecin bir an evvel biterek yeniden hep birlikte aile ziyaretlerimizi gerçekleştirdiğimiz bayramlara kavuşmaktır. Pandemi kurallarına uyarak sağlıklı bir bayram geçirmek dileğimle Ramazan Bayramı’nızı en samimi duygularımla kutluyorum.” ifadelerini kullandı.