Anahtar Kelimeler: “Destek istedik”

“Destek istedik”

Taylan Küçüker, “Pandemi nedeniyle işlerimizin durma noktasına geldiğini, ildeki göz hekimi sayısının yarıya düştüğünü bu konudaki problemlerimize katkı ve destek istedik.” dedi.

Hakan BAKAR

20. Bölge Kuzeydoğu Optisyen-Gözlükçüler Odası, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu’yu ziyaret etti. 

Ziyarette 20. Bölge Kuzeydoğu Optisyen-Gözlükçüler Odası Başkanı Taylan Küçüker, Sivas, Erzincan, Elâzığ, Tunceli, Erzurum, Kars, Ardahan, Iğdır illerinin dâhil olduğu odalarının kuruluşu ve çalışmaları hakkında Başkan Aksu’ya bilgiler aktardı.

Ziyaretin ardından açıklama yapan Başkan Küçüker şunları söyledi:

“Anayasanın 135. maddesine göre, oda birlik olmamızı TBMM´den geçirerek sağlayan siyasi irade AK Parti´ye, Süreç içinde katkıları, emekleri ve müsaadeleri olan, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´a, aynı zamanda Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım´a Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkan Vekili Sayın Mustafa Elitaş´a, Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Süreyya Sadi Bilgiç´e, Komisyon üyesi Sayın Mehmet Ali Cevheri’ye teşekkürlerimizi ilettik.”

Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği ve odalarının yaşadığı hukuki ve diğer problemleri detaylı olarak aktararak destek istediklerini belirten Küçüker, “AK Parti İl Başkanı Sayın Hakan Aksu, problemlerle kendisinin de ilgileneceğini, ayrıca AK Parti Sivas vekillerimizin ilimizde oldukları dönemde, bizleri vekillerimizle görüştüreceğini söyledi. Ayrıca pandemi nedeniyle işlerimizin durma noktasına geldiğini, ildeki göz hekimi sayısının yarıya düştüğünü bu konudaki problemlerimize katkı ve destek istedik.” ifadelerini kullandı.