Anahtar Kelimeler: Başarılara

YAZARLAR

Daha Nice Başarılara

Sivas’ın marka değerleri arasında yer alan Dermokil 14. Yılını kutluyor.

Hakan BAKAR

Kozmetik sektöründe önemli rol alan Dermokil kozmetiğin 14. Yıldönümü dolayısıyla Dermokil Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Karaca, bir kutlama mesajı yayımladı.

Ticari pazarda iyi bir yere sahip olmayı başaran ve kozmetik sektörünün gözde ürünlerini üreten Dermokil kuruluşunun 14. Yılını kutluyor.

Sivas’ın marka değerleri arasında OSB’ de üretimlerini sürdüren ve kazandıklarını doğup büyüdükleri şehre yatırım olarak sunan Karaca aile şirketi yatırımlarını şehre kazandırmaya devam ediyor.

Dermokil Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Karaca. Dermokil’in 14. Yılında bir kutlama mesajı yayımlayarak şunları ifade etti.

Değerli dostumuz; DERMOKlL bünyesinde yer alan; el, yüz, saç, vücut ve kişisel bakım ürünlerimize ek olarak Sağlık Bakanlığı Biyosidal ruhsatlı antibakteriyel dezenfektan, kolonya ve endüstriyel temizlik deterjan grubunun üretimine de geçmiş bulunmaktayız.

Bu vesile ile 14.yılımıza nice başarılar sığdırmanın, sizlerin destekleriyle markalaşan ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmanın ve küresel ölçekte pek çok markaya private label olarak hizmet sunmanın gururunu yaşadığımızı belirtmek isteriz. Tedarik zincirin en önemli kanallarının yanı sıra devlet malzeme ofisinden kamu kurum ve kuruluşlarında Milli Savunma Bakanlığının en önemli tedarikçilerinden biri olduğu gibi tüm tüketicilerin beğenisini kazanarak memnuniyetlerini sağlamada rol oynayan, raflarında ürün  ailemize yer veren ve verecek olan tüm nokta ve zincirlere şükranlarımızı sunmayı da bir borç; biliyoruz.

Bu noktadan hareketle 14. Yılımızı kutluyor ve Covid-19 sebebiyle yaşadığımız bu sıkıntılı günleri hep birlikte atlatacağımıza inanıyoruz. Saygı ve Sevgilerimle.” şeklinde ifadelere yer verdi.