Anahtar Kelimeler: Çiftçiler için önemli kurum

YAZARLAR

?Çiftçiler için çok önemli bir kurum?

Hastaoğlu, ?Tarım Kredi Kooperatiflerinin çalışmalarını yakından takip ettiğini, Tarım Kredi Kooperatiflerinin çiftçiler için çok önemli bir kurumdur.? dedi.

Altunok´dan Başkan Hastaoğlu´na Ziyaret

Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Müdürü Mustafa Altunok, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu´na iade-i ziyarette bulundu. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Abdulkadir Hastaoğlu, Tarım Kredi Kooperatiflerinin çalışmalarını yakından takip ettiğini, Tarım Kredi Kooperatiflerinin çiftçiler için çok önemli bir kurum olduğunu ifade etti.

Sivas ve İlçelerinde tarımsal faaliyetlerin geliştirilmesi için karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Müdürü Mustafa Altunok, Sivas Ticaret Borsası tarafından yapılacak olan tarımsal projelere her türlü katkı ve desteğe hazır olduklarına vurgu yaptı.

Tarım Kredi Kooperatiflerinin aynı zamanda borsanın da üyesi olduğunu belirten Başkan Hastaoğlu, "Tarım üreticisinin desteklenmesi ülkenin gelişimi için önemlidir. Üreticiye verilen destek aynı zamanda yeni neslin sağlıklı beslenmesine verilen destektir. Bu sebeple siz kıymetli kooperatiflerimize önemli görevler düşmektedir. Tarıma katkılarınızdan dolayı sizlerin nezdinde kurumunuzu kutluyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum. Sivas´ta ve İlçelerimizde tarımın gelişmesi için her türlü projedebirlikte çalışacağız" diye konuştu. /Zübeyde DARENDELİ