Anahtar Kelimeler: Çevre Düzenlemesi Başladı

YAZARLAR

Çevre Düzenlemesi Başladı

Numune Hastanesinde fiziki alt yapısının güçlendirilmesinin ardından çevre düzenlemesine başlandı

Ayşe Mine EĞÜZ

Vatandaşların daha iyi bir hizmet alması adına Numune hastanesi çevresinde kaldırım ve peyzaj çalışmaları başladı. Hastanede yapılan çalışmalar ile çevre düzeni,  kaldırım problemi, hastaneye ulaşım yolu gibi noktalarda hastaneye ulaşım probleminin ve çevre sorununun en aza indirilmesi hedefleniyor.

Yerinde İncelendi

Şehrimiz belediyesi, sağlık ve eğitim alanında da insan odaklı çalışmalarına aralıksız devam ediyor

İl genelinde tüm okulların fiziki altyapısında eksiklikleri gideren belediye ekipleri son olarak Numune Hastanesi’nde de fiziki altyapıyı tamamlayarak çevre düzenlemesi çalışmalarına başladı. Çalışmaları Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun ve hastane Başhekimi Prof. Dr. Kenan Kaygusuz yerinde inceledi.

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Yardımcısı Olgun, “Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin’in talimatlarıyla ilimizde bulunan sağlık kuruluşlarının altyapılarını ve çevre düzenlemelerini gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda ilk olarak Cumhuriyet Üniversitesi hastanemizin yeni hizmet binalarında yaptığımız çalışmalara ek olarak bugün de Numune Hastanemizin altyapı çalışmalarını tamamlayarak çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarına başladık. Bu vesile ile Pandemi sürecinde fedakârca çalışan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.” dedi.

Belediye Başkanına iletilen talep doğrultusunda ekiplerin hızlı bir şekilde çalışmaya başladığını dile getiren Hastane Başhekimi Kaygusuz, “Başkanımıza ilgili başkan yardımcımıza ve emek veren tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Aynı zamanda her zaman fedakârca çalışan sağlık çalışanlarımıza da Pandemi sürecinde gösterdikleri özveri için bir kez daha teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.