Anahtar Kelimeler: “BÜTÜN MAÇLARIMIZ FİNAL

YAZARLAR

“BÜTÜN MAÇLARIMIZ FİNAL MAÇI”

Rıza Çalımbay, "Artık bizim bütün maçlarımız final maçı. Ligi iyi tamamlamak istiyorsak bu maçları iyi bir şekilde bitirmemiz gerekiyor." dedi.

Batuhan ÖRENLİ

Demir Grup Sivasspor, Fraport-Tav Antalyaspor maçının hazırlıklarına 2 günlük iznin ardından kulüp tesislerinde yaptığı antrenmanla başladı. Yiğidoların teknik patronu Rıza Çalımbay, idman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İlk olarak 2-2'lik Galatasaray maçını değerlendiren Çalımbay, maça iyi başladıklarını ve 90 dakika boyunca güzel işler yaptıklarını söyledi.

“KAZANSAYDIK İYİ BİR AVANTAJ YAKALAYACAKTIK”

Galatasaray maçının hakkının beraberlik olduğunu kaydeden deneyimli teknik adam, "Kazansaydık iyi bir avantaj yakalayacaktık. Bundan sonra oynayacağımız bütün maçlar final olacak. Bütün takımların bir birleriyle maçları var. Bu maçları iyi şekilde bitirebilirsek iyi bir konuma geleceğiz." diye konuştu.

“ANTALYASPOR, İLK YARIDAKİ ANTALYASPOR DEĞİL”

Antalyaspor maçının kolay geçmeyeceğini vurgulayan Rıza Çalımbay, "Antalyaspor, ilk yarıdaki Antalyaspor değil. Onun da farkındayız. Takım fark etmez. Artık bizim bütün maçlarımız final maçı. Ligi iyi tamamlamak istiyorsak bu maçları iyi bir şekilde bitirmemiz gerekiyor." şeklinde konuştu.

“YURTDIŞINA ÇIKIŞI YASAKLADIK”

Çalımbay, ülkemizde de rastlanan Koronavirüsü ile ilgili olarak da şunları söyledi:

"Az önce takım olarak toplantı yaptık. İzinlerde yurtdışına çıkışı yasaklamıştık oyuncularımıza. Milli maç arasında da izin olacak. Mecbur kalınmadıkça kimsenin yurtdışına çıkmasına izin vermeyeceğiz. Panel ve buna benzer programlara da katılmayı yasakladık."