Anahtar Kelimeler: ŞEKİLDE BİTİRMEK”

YAZARLAR

“BU MAÇI İYİ BİR ŞEKİLDE BİTİRMEK”

Rıza Çalımbay, "Galatasaray maçı bizim için çok önemli bir maç. Onun için kendi sahamızda oynayacağımız maçı en iyi şekilde bitirmemiz gerekiyor." dedi.

Batuhan ÖRENLİ

Demir Grup Sivasspor, yarın evinde ağırlayacağı Galatasaray maçının hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. Kırmızı-beyazlı ekibin Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, antrenman öncesi açıklamalarda bulundu.

Takım olarak Galatasaray maçına iyi hazırlandıklarını kaydeden Çalımbay, "Çalışmalarımızda son durum gayet iyi. Şu anda eksiğimiz de fazla yok. Uğur Çiftçi de bugün antrenmana çıkıyor ve tam kadro olarak hazırız." diye konuştu.

“HEPSİNİN FARKINDAYIZ AMA BİZDE İYİYİZ”

Galatasaray maçının önemine değinen Çalımbay, "Bizim için tabi ki çok önemli bir maç. Yukarıya oynayan tüm takımlar telafisi olmayan maçlar oynayacağız. Onun için kendi sahamızda oynayacağımız maçı en iyi şekilde bitirmemiz gerekiyor. Tabi ki Galatasaray'ın gücünü biliyoruz. Şu anda da çok iyi bir çıkış yakaladılar. Hepsinin farkındayız ama bizde iyiyiz. Bir ay önce kadro çıkarmakta zorlanan bir takımdık. Şu anda bir aradayız. Tek amacımız bu maçımızı da iyi bir şekilde bitirmek." şeklinde konuştu.

“BU TİP HABERLERİN ÇIKMASI İYİ BİR ŞEY DEĞİL”

Son günlerde bazı basın organlarında ve sosyal medyada Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınç hakkında çıkan haberleri de değerlendiren Çalımbay şunları söyledi:

"Maç öncesi bu tip haberlerin çıkması iyi bir şey değil. Biz her şeyin farkındayız. Ben ikisinin de görev aldığı taktirde çok iyi oynayacaklarına inanıyorum. Onlar içinde kariyerleri içinde, kendileri içinde çok önemli bir maç. Bu maç Sivas için de önemli bir maç. Onlar hakkında negatif şeyler düşünmek benim aklımın ucundan dahi geçmez. Bence doğru bir şey değil. Zaten sezon başından bu zamana kadar sürekli bir şekilde ikisi de gündemde. Birçok takımla adları anılıyor. Bunların hepsi söylenti. Ben üzerinde durmuyorum. Tek üzerinde durduğum şey bizim burada, taraftarlarla bütünleşip, bu maçı çok iyi bir şekilde bitirmek."

TARAFTARA TEŞEKKÜR

Taraftarlara da seslenen Çalımbay, "Biz taraftarımızdan zaten çok memnunuz. Hem kendi sahamızda hem de deplasmanda bizi sonuna kadar destekliyorlar. Ben hepsine çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.