Anahtar Kelimeler: Belediyespor’ başkanı

YAZARLAR

Belediyespor’un yeni başkanı Genç

Sivas Belediyespor’da yapılan Olağan Genel Kurulu sonrası mevcut başkan Harun Budaklı bayrağı, yeni başkan Harun Genç’e teslim etti.

Batuhan ÖRENLİ

Sivas Belediyespor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı, Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi. Genel Kurula, Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Belediye Başkan Yardımcıları Bekir Sıtkı Eminoğlu, Levent Olgun, Necmettin Ahmet Duman, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, ASFK Başkanı Zeki Ekici, ASFK Başkan Vekili Doğan Özçelik, Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Yıldız, Sivas Belediyespor Başkanı Harun Budaklı ve yönetim kurulu üyeleri ile davetliler katıldı.

Yönetim ve denetim kurulu raporları ile gündemdeki maddelerin görüşülmesinin ardından yapılan oylamada, Hakan Genç Sivas Belediyespor Kulübü’nün yeni başkanı seçildi.

EKİNCİ’DEN YENİ BAŞKANA TEBRİK

Sivas Milletvekili Semiha Ekinci burada yaptığı konuşmada, “Sivas Belediyespor geçmişten günümüze bir çok başarıya imza atarak adından söz ettirmiş ve Sivaslıların göğsünü kabartmıştır. Bu başarıların devamını dileyerek yeni yönetimi tebrik ederim.’’ dedi.

BİLGİN’DEN ESKİ YÖNETİME TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ise, Harun Budaklı başkanlığındaki eski yönetime; futbol, hentbol, karate, sayokan gibi sporun bütün dallarında şimdiye kadar ki başarılarından dolayı teşekkür etti.

Başkan Bilgin, aynı başarıyı yeni yönetimin de sağlayacağına inandığını söyleyerek alt yapıya daha da önem verilerek Sivaslı çocukların gelişmelerine yardım olacaklarını belirterek Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı seçilen Hakan Genç ve yeni yönetimini tebrik etti.