Anahtar Kelimeler: “AVRUPA MOTİVE EDİYOR”

YAZARLAR

“AVRUPA LİGİ BENİ ÇOK MOTİVE EDİYOR”

Casimir Ninga, "UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele edecek olmamız beni çok motive ediyor. Avrupa Ligi, buraya gelmemde çok büyük artıydı. Umarım çok güzel geçecek." dedi.

Batuhan ÖRENLİ

Demir Grup Sivasspor'un yeni transferi Casimir Ninga, kulübün resmi internet sitesine özel açıklamalarda bulundu.

Fransa Lig 1 ekiplerinden SCO Angers'tan satın alma opsiyonuyla kiralık olarak transfer edilen Ninga, kırmızı-beyazlı ekipte olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Yiğidoların Bolu'nun Gerede ilçesinde yaptığı sezon başı kampına sonradan katıldığını kaydeden tecrübeli oyuncu, "Takımın çok güzel bir atmosferi var. Takım arkadaşlarım olsun, personelimiz olsun, teknik heyetimiz olsun beni çok güzel karşıladı. Artık Sivas'tayız ve lig haftasına girdik. Maçlarımıza odaklanarak konsantre olduk." diye konuştu.

“UMARIM ÇOK GÜZEL GEÇECEK”

Ninga, Demir Grup Sivasspor'dan transfer teklifi aldığında, kırmızı-beyazlıların UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele edecek olduğunu öğrendiğinde çok heyecanlandığını belirterek, "UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele edecek olmamız beni çok motive ediyor. Avrupa Ligi, buraya gelmemde çok büyük artıydı. Umarım çok güzel geçecek." ifadelerini kullandı.

“TARAFTARLARIMIZ BENİ İZLESİN”

Ninga, sözlerini şöyle tamamladı:

"Taraftarlarımız beni izlesin. Casimir Ninga'nın nasıl bir futbolcu olduğunu kendileri karar versin ve değerlendirsin."