Alper
23.10.2019 21:22:32
Firma güvenilir değil, sahibi beyfendi bize 1 yıl önce gelip site çalışması yaptırdı, ödeme her seferinde istediğimizde daha içeriklerinin tamamlanmadığını söyledi ve ücretini ödemeden kayboldu. Şu an arıyoruz açmıyor, mesaj atıyoruz oralı olmuyor. Fabrikalarını 10 milyon tl yatırımla yeni yaptıkları Sivas´ın yerel haber gazetelerinde yazıyor.Anladığım kadarıyla bu şekilde iş yapıp ödememe firmanın genel vizyonu ve geride mağdur bırakarak çok fazla başarılı olacaklarını inanmıyorum.

Anahtar Kelimeler: Fabrikası Kuruluyor

YAZARLAR

Akü Fabrikası Kuruluyor

Sivas Organize Sanayi Bölgesi, yeni bir yatırıma daha kavuşuyor. 10 milyon yatırım tutarındaki Uçar aküleri bir ay içerisinde üretime başlayacak.

Osman Nuri KESİCİ

 

Uçar Akü fabrikasının sahibi Uğur Uçar ve Yatırım Danışmanı Ahmet Yasak Sivas Sanati ve Ticaret Odasını (STSO) ziyaret etti. STSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken ile görüşen Uçar, ?İstanbul´da Boss ve Uçar adında iki markamız ile üretim yapıyoruz. Sivas´ta da yeni fabrikamızı kuracağımız için heyecanlıyız. İlk etapta 40 kişiye istihdam sağlayacağız. Hedefimiz Sivas´ta ürettiğimiz ürünlerin ihracat gerçekleştirmek.? diye konuştu.

 

STSO Yönetim Kurulu Başkanı Eken ise Sivas´ta önemli bir yatırım daha kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.  Eken, ?OSB´de kurulan ve 20 Kasım´da üretime başlayacak fabrikanın ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Sivas için sevindirici bir haber.Ülkemizin geleceğine güvenerek, bu önemli yatırımı Sivas´a yapan işadamlarımızı kutluyorum.? şeklinde konuştu.