Anahtar Kelimeler: PARTİ’ İFTARI

AK PARTİ’DEN VEFA İFTARI

Başkan Kuruçay, ‘Vefa İftarlarında’ sandık başkanları ile buluşuyor

AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen "Vefa iftar" programları yoğun ilgi görüyor. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay, seçimlerde görev yapmış sandık başkanları ile gönül sofralarında buluştuklarını belirterek, “2023 hedeflerimiz doğrultusunda her kapıyı çalıyor ve vatandaşlarımızla gönül bağımızı daha da güçlendiriyoruz” dedi.

AK Parti Sivas   Merkez İlçe Teşkilatı Ramazan ayında programlarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Merkez İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen " Vefa iftar" programları yoğun ilgi görüyor.

Bu kapsamda AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu Diriliş Mahallesinde ki iftar programına katılırken AK Parti Merkez İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay ise İnönü Mahallesinde sandık başkanları ile bir araya geldi.

Başkan Kuruçay, seçimlerde görev yapmış sandık başkanları ve vatandaşlar ile gönül sofralarında buluştuklarını belirterek, “2023 hedeflerimiz doğrultusunda her kapıyı çalıyor ve vatandaşlarımızla gönül bağımızı daha da güçlendiriyoruz.

AK Parti Genel Başkanımız ve aynı zamanda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın dün olduğu gibi bugün de milletimizin gösterdiği teveccühle, yine millete hizmet yolundaki çabanın bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Programda emeği geçen bütün teşkilat mensuplarımıza şükranlarımızı sunuyorum " diye konuştu.