Anahtar Kelimeler: PARTİ' PROTOROL KRİZİ!

YAZARLAR

AK PARTİ'DE PROTOROL KRİZİ!

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın katıldığı STK buluşmasında protokol krizi yaşandı. Protokolde kendisine yer ayrılmayan Mecnun Otyakmaz ile partinin bazı merkez ilçe ve gençlik kolları yöneticileri salonu terk etti

Erhan CEYLAN/

AK Parti Sivas İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın da katıldığı “Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması” programında protokol krizi yaşandı. 
Protokolde kendisine yer ayrılmayan Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, yaşanan durumu protesto ederek toplantının yapıldığı salonu terk etti. Diğer yandan AK Partili bazı Merkez İlçe ve Gençlik Kolları yöneticilerinin de başkanlarına yer ayrılmadığı için salondan ayrıldığı görüldü.

MERKEZ İLÇE DE AYRILDI!

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya, başkanlara yer ayrılmadığını görünce programa katılmadılar. Yaşanan kriz sonrası Mahir Ünal, Otyakmaz’ı telefonla aradı. Otyakmaz geri dönerken bazı Merkez İlçe ve Gençlik Kolları yöneticileri salona yeniden dönmedi.