Anahtar Kelimeler: Parti Suşehri Aday Adayı

YAZARLAR

Ak Parti´den Suşehri´ne İki Aday Adayı

Sivas´ın Suşehri ilçesinde 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti´den Belediye Başkanı adayı olmak isteyen 2 kişi aday adaylık başvurusunu yaptı.

Hakan BAKAR

 

Ak Parti İlçe Başkanlığında aday adaylık başvurularını yapan Belediye meclis üyesi İlyas Koçali ve Partide yönetim kurulu üyeliği yapmış olan Kadir Hergül evraklarını Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Uğurlu´ya törenle  teslim ettiler.

Her iki adaya başarılar dileyen Uğurlu, "Partimizi teveccüh eden aday adaylarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Bu centilmenliğini partimiz için kullandıkları için medeni cesaretlerinden dolayı kutluyorum" dedi.

İlyas Koçali ise konuşmasında, "Ak parti kurulduğundan beri parti için canla başla çalışan birisi olarak 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde yaptığım istişare ve görüşmeler sonrası Ak Parti Suşehri Belediye Başkan aday adayı olarak karşınızda bulunuyorum. Siyaset bir yönetim sanatıdır. Halka hizmet için yerel yönetimler çok önemlidir. Bir ilçenin kalkınması o yerin belediye başkanı ile doğrudan orantılı olduğuna inanıyorum.Doğumumdan bu güne kadar Suşehri´nde yaşayan birisi olarak, Suşehri belediyesini ilçemizin bütün grupları ile hep beraber mükemmel yöneteceğimize emin olduğum için aday adayı oldum.  Şahsımın aday adaylığı partimize, güzel ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah dan niyaz ediyorum." dedi.

Kadir Hergül ise, Suşehri´ne daha güzel hizmetler etmek amacıyla aday adayı olduğunu kaydetti.

Her iki adayı adayı da, Başkan olmaları durumunda yapacağı projelerden bahsetti.