Anahtar Kelimeler: OKULUN ÖĞRETMENLER ODASINDA YENİLİK

YAZARLAR

70 OKULUN ÖĞRETMENLER ODASINDA YENİLİK

Başkan Bilgin: En büyük hizmet eğitime yapılan hizmettir

İlimizdeki tüm okulların öğretmen odaları standartları yükseltilerek yenileniyor. Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sivas Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, IMKB Anadolu Lisesi’nde yenilenen öğretmenler odasında eğitimcilerle bir araya geldi.

Haber Merkezi/

İMKB Anadolu Lisesi’nde okul öğrencileri tarafından karşılanan Başkan Bilgin sınıfları gezerek öğrencilere kitap hediye etti.

Yenilenen öğretmenler odasında eğitim neferleriyle bir araya gelen Başkan Bilgin, en büyük hizmetin eğitime yapılan hizmet olduğunu belirterek, “Sivas il merkezimizde Milli Eğitim Müdürlüğümüzün belirlediği 70 okulun öğretmenler odalarının yenilenmesine yönelik bir çalışma başlattık. Bugün de IMKB Anadolu Lisemizi ziyaret ederek hem öğretmenlerimizle bir araya gelelim hem de öğretmenler odamızda yapılan yenileme çalışmalarını yerinde görelim istedik. Biz istişare ve ortak akıla çok önem veriyoruz. Bu anlamda yenilenen öğretmenler odamızın eksiği noksanı varsa da bizzat sizlerden dinleyelim eksikliklerimizi giderelim istiyoruz” dedi.