YAZARLAR

135 çocuğa hediye paketi dağıtıldı

37.Bölge Eczacılar Odası, bu yıl üçüncüsü düzenlediği ?Minik Kalpler Üşümesin´ yardım kampanyasını tamamladı. 5 köyde 135 çocuğu mont ve bot yardımı gerçekleştirildi.

37.Bölge Eczacılar Odası Başkanı Bahadır Eren ?Minik Kalpler Üşümesin´ kampanyasının tamamlandığını belirterek çalışma hakkında bilgi verdi. Eren, ?´Eczacı Odamızın düzenlemiş olduğu,Minik Kalpler Üşümesin projemiz kapsamında,eczacılarımızın desteğiyle 5 köyümüzde toplam da 135 çocuğumuza bot ve mont yardımı yapılmıştır.İlgili köy okullarında görev alan öğretmenlerle iletişime geçilerek,okullarında bulunan çocuklarımızın cinsiyet ayakkabı numarası ve mont için ölçüleri alınarak,komisyonda yer alan eczacılarımız tarafından çocuklarımıza özel paketler yapılarak bizzat kendilerine teslim edilmiştir.

Bu sene üçüncüsünü düzenlediğimiz bu sosyal sorumluluk projemize,her yıl artarak katılım sağlayan değerli meslektaşlarıma, fedakârca özveriyle çalışan komisyondaki değerli çalışma arkadaşlarıma ve katkı sunan herkese teşekkür ederim´´ dedi. /Yüksel MENEKŞE