YAZARLAR

?Sivaspor coşkusunu herkes yaşamalı?

Demirgil,?Bizler oda olarak valimizin, Belediye Başkanımızın coşkusunu görüp de duyarsız kalmak gerçekten imkansızdı. Bizlerde oda olarak bu coşkuya ortak olalım istedik. Sivaspor adına, şehir adına elimizden geleni yapmamız gerekir. Etkinlikte bizleri y

Sivasspor´a destek olmak amacıyla Sivas Tesviyeciler Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası öncülüğünde 3 bine yakın bayrak sanayi esnafına dağıtıldı.

Sivas Tesviyeciler Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil Süper Lig´de 11. haftadan itibaren liderliği göğüsleyen Demir Grup Sivasspor´a destek amacıyla sanayi esnafına dükkanlarına asmaları için İl protokolü ile birlikte Sivasspor bayrağı dağıtıldı.

Sivasspor-Kasımpaşa karşılaşması öncesi Sivas Tesviyeciler Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası tarafından hazırlanan bayraklar Sivas Ata Sanayi esnafına dağıtıldı.

Sivas Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve il protokolünün katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Sivasspor-Kasımpaşa maçı öncesi Tesviyeciler Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası öncülüğünde Ata Sanayi esnafını ziyaret eden İl protokolü, iş yerlerine birer Türk bayrağı ile Sivasspor bayrağı dağıttılar.

?SİVAS ANADOLU´NUN FUTBOL MERKEZİ KONUMUNDA?

Vali Salih Ayhan, ?Sivasspor´un şehrin göz bebeği ve markasıdır. Biler Sivas esnafının seyirci olarak değil, taraftar olarak statta yerini almalarını istiyoruz. Sivasspor baş tacımızdır. Adından çok güzel bir  şekilde söz ettiren bir takımımız. Anadolu´nun adeta futbol merkezi oldu. Buda bizi gururlandırıyor. Tabi çok havaya girmeden çok kontrollü bir şekilde biz sadece taraftarlar olarak bu heyecana ortak olmamız lazım. şehri bu yönde hazırlamamız lazım. Oda başkanımızın da böyle güzel anlamlı bir etkinlik yapması da bizi mutlu etti. Emekleri için teşekkür ederiz.?şeklinde konuştu

?SİVASSPOR´A DESTEK OLMAK LAZIM?

Sivas Tesviyeciler Odası Başkanı Hakan Demirgil´in Sivasspor´a destek amacıyla düzenlediği sanayi esnafına bayrak dağıtım programında, Valimiz Salih Ayhan ile birlikte Esnafımıza Türk bayrağı ve Sivasspor bayrağı dağıtmak için bir araya geldik diyen Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, ?Oda Başkanımızın esnafımızın duyarlılığını artırmak adına hem Türk bayrağı, hem de Sivasspor bayrağı dağıtımı yapacağız. Sivasspor iyi bir yönetim ve iyi bir takım var. Belki biraz eksikliğimiz oda Sivas´ta gerçekleşen maçlarda seyirci sayımızı artırmamız lazım.  Sivasspor´a destek olmak lazım. Bugün birçok şehre nasip olmayacak bir başarıya sahibiz. Bu durumda da herkes üzerine düşen görevi yerine getirmesi. İşte Hakan Başkanımızda esnaflarımızın daha çok maça gelmesi için güzel bir farkındalık oluşturdu. Kendilerine ve oda yönetimine teşekkür ederim.?ifadelerini kullandı. 

?SİVASPOR ADINA ŞEHİR ADINA ELİMİZDEN GELENİ YAPMAMIZ GEREKİR?

Sivasspor´a destek olmak amacıyla Sivas Tesviyeciler Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası öncülüğünde düzenlenen etkinlikte 3 bine yakın bayrağı il protoklü ile birlikte sanayi esnafına dağıtan Oda Başkanı Hakan Demirgil ?Bizler oda olarak valimizin, Belediye Başkanımızın coşkusunu görüp de duyarsız kalmak gerçekten imkansızdı. Bu coşkuya ortak olalım istedik. Oda olarak geçen haftaki deplasmana iki otobüs verdik. Bu haftada bayrak yapıp dağıtalım istedik. Esnaflarımız dükkanlarına arabalarına asarak bu coşkuyu hep birlikte yaşayalım. Sivaspor adına şehir adına elimizden geleni yapmamız gerekir. Sivasspor daha iyi yerlere gelecek. Ben bu güzel etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan destek olan Sayın Valimize Sayın Belediye Başkanımıza ve İl protokolüne teşekkür ediyorum.?şeklinde dile getirdi./Hakan BAKAR

 /resimler/2019-11/30/1801016569393.jpg