“Sivaspor coşkusunu herkes yaşamalı”
Demirgil,“Bizler oda olarak valimizin, Belediye Başkanımızın coşkusunu görüp de duyarsız kalmak gerçekten imkansızdı. Bizlerde oda olarak bu coşkuya ortak olalım istedik. Sivaspor adına, şehir adına elimizden geleni yapmamız gerekir. Etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan destek olan Sayın Valimize, Sayın Belediye Başkanımıza ve İl protokolüne teşekkür ederim.”dedi.
Tarih: 2.12.2019 00:00:36

Sivasspor´a destek olmak amacıyla Sivas Tesviyeciler Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası öncülüğünde 3 bine yakın bayrak sanayi esnafına dağıtıldı.

Sivas Tesviyeciler Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil Süper Lig´de 11. haftadan itibaren liderliği göğüsleyen Demir Grup Sivasspor´a destek amacıyla sanayi esnafına dükkanlarına asmaları için İl protokolü ile birlikte Sivasspor bayrağı dağıtıldı.

Sivasspor-Kasımpaşa karşılaşması öncesi Sivas Tesviyeciler Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası tarafından hazırlanan bayraklar Sivas Ata Sanayi esnafına dağıtıldı.

Sivas Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve il protokolünün katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Sivasspor-Kasımpaşa maçı öncesi Tesviyeciler Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası öncülüğünde Ata Sanayi esnafını ziyaret eden İl protokolü, iş yerlerine birer Türk bayrağı ile Sivasspor bayrağı dağıttılar.

“SİVAS ANADOLU´NUN FUTBOL MERKEZİ KONUMUNDA”

Vali Salih Ayhan, “Sivasspor´un şehrin göz bebeği ve markasıdır. Biler Sivas esnafının seyirci olarak değil, taraftar olarak statta yerini almalarını istiyoruz. Sivasspor baş tacımızdır. Adından çok güzel bir  şekilde söz ettiren bir takımımız. Anadolu´nun adeta futbol merkezi oldu. Buda bizi gururlandırıyor. Tabi çok havaya girmeden çok kontrollü bir şekilde biz sadece taraftarlar olarak bu heyecana ortak olmamız lazım. şehri bu yönde hazırlamamız lazım. Oda başkanımızın da böyle güzel anlamlı bir etkinlik yapması da bizi mutlu etti. Emekleri için teşekkür ederiz.”şeklinde konuştu

“SİVASSPOR´A DESTEK OLMAK LAZIM”

Sivas Tesviyeciler Odası Başkanı Hakan Demirgil´in Sivasspor´a destek amacıyla düzenlediği sanayi esnafına bayrak dağıtım programında, Valimiz Salih Ayhan ile birlikte Esnafımıza Türk bayrağı ve Sivasspor bayrağı dağıtmak için bir araya geldik diyen Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Oda Başkanımızın esnafımızın duyarlılığını artırmak adına hem Türk bayrağı, hem de Sivasspor bayrağı dağıtımı yapacağız. Sivasspor iyi bir yönetim ve iyi bir takım var. Belki biraz eksikliğimiz oda Sivas´ta gerçekleşen maçlarda seyirci sayımızı artırmamız lazım.  Sivasspor´a destek olmak lazım. Bugün birçok şehre nasip olmayacak bir başarıya sahibiz. Bu durumda da herkes üzerine düşen görevi yerine getirmesi. İşte Hakan Başkanımızda esnaflarımızın daha çok maça gelmesi için güzel bir farkındalık oluşturdu. Kendilerine ve oda yönetimine teşekkür ederim.”ifadelerini kullandı. 

“SİVASPOR ADINA ŞEHİR ADINA ELİMİZDEN GELENİ YAPMAMIZ GEREKİR”

Sivasspor´a destek olmak amacıyla Sivas Tesviyeciler Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası öncülüğünde düzenlenen etkinlikte 3 bine yakın bayrağı il protoklü ile birlikte sanayi esnafına dağıtan Oda Başkanı Hakan Demirgil “Bizler oda olarak valimizin, Belediye Başkanımızın coşkusunu görüp de duyarsız kalmak gerçekten imkansızdı. Bu coşkuya ortak olalım istedik. Oda olarak geçen haftaki deplasmana iki otobüs verdik. Bu haftada bayrak yapıp dağıtalım istedik. Esnaflarımız dükkanlarına arabalarına asarak bu coşkuyu hep birlikte yaşayalım. Sivaspor adına şehir adına elimizden geleni yapmamız gerekir. Sivasspor daha iyi yerlere gelecek. Ben bu güzel etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan destek olan Sayın Valimize Sayın Belediye Başkanımıza ve İl protokolüne teşekkür ediyorum.”şeklinde dile getirdi./Hakan BAKAR

 /resimler/2019-11/30/1801016569393.jpg

 Video Tarihi: 30.11.2019 18:36:29
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Sivaspor coşkusunu herkes yaşamalı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
“SAĞLIKTA HİÇBİR MAZERETİMİZ KALMADI”
“SAĞLIKTA HİÇBİR MAZERETİMİZ KALMADI”
Vali Ayhan, “Sivas Sağlıkta nasibini en iyi alan illerin başında geliyor. Sağlık hizmetlerinde iyi yerdeyiz. Yatak kapasitemiz, çalışan sayımız, doktor sayısı, fiziki yapı ve araç anlamında hiçbir mazeretimiz kalmadı. Vatandaşlarımıza güzel hizmetleri hep beraber yapacağız.”dedi.
Tatbikat Gerçeğini Aratmadı
Tatbikat Gerçeğini Aratmadı
Sivas İl Özel İdaresinde Gerçekleşen Tatbikat Gerçeğini Aratmadı.
Temizlik araç filosu genişliyor
Temizlik araç filosu genişliyor
Sivas Belediyesine temizlik için yeni araçlar alındı.
Toprağımıza sahip çıkalım
Toprağımıza sahip çıkalım
Her yıl 5 Aralık günü toprağın önemi ve gıda güvenliği konusunda farkındalık yaratmak için “Dünya Toprak Günü” olarak kutlanmakta.
Organik Solucan Gübresi Hasadı Başladı
Organik Solucan Gübresi Hasadı Başladı
Vali Salih Ayhan´ın talimatlarıyla Cumhuriyet Üniversitesi, İl Özel İdaresi, Sivas Belediyesi ve Sivas Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle kurulan Sivas Organik Tarım Anonim Şirketi (SOTAŞ)´ın bünyesinde organik solucan gübresi üretimine başlandı.
“Daha kârlı organik arıcılık yapılacak”
“Daha kârlı organik arıcılık yapılacak”
Yıldız, “Tozanlı Vadisi Organik Arı Yetiştiriciliği Projemiz ile arıcılık işletmelerinin en önemli girdisi olan kovan ve kovan malzemesi teminini sağlayarak işletmelerimizin daha kârlı organik arıcılık yapmaları sağlanacaktır.”dedi.
“Aktif rol üstlenen bir kurumuz”
“Aktif rol üstlenen bir kurumuz”
Hastaoğlu;”Sivas Ticaret Borsası kuruluşundan bu yana ilimizin ve bölgenin ekonomik ve sosyal kalkınmasında aktif rol üstlenen bir kurumdur.”dedi. 2020 - 2023 yılı stratejik plan borsa meclisinde onaylandı.
Zabıta Teşkilatına Eğitim Verildi
Zabıta Teşkilatına Eğitim Verildi
Sivas´ta İndirimli satışlar, satıştan kaçınma ve fiyat etiketi denetimleri konusunda Zabıta Teşkilatı mensuplarına eğitim verildi.
Sulama maliyetleri Meclis Gündeminde
Sulama maliyetleri Meclis Gündeminde
CHP´li Karasu, yüksek sulama maliyetlerini Meclis gündemine taşıdı
“Benim Kulübüm Yeşilay Projesi” gerçekleştirildi
“Benim Kulübüm Yeşilay Projesi” gerçekleştirildi
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Genç Yeşilay Gönüllüleri tarafından Sivas Gazi Osman Paşa İlkokulu´nda “Benim Kulübüm Yeşilay Projesi” gerçekleştirildi.
‘Hasta-Hekim İletişim Teknikleri´ konulu konferans düzenlendi
‘Hasta-Hekim İletişim Teknikleri´ konulu konferans düzenlendi
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi tarafından akademik ve idari personele yönelik ‘Hasta-Hekim İletişim Teknikleri´ konulu konferans düzenlendi.
Uzaktan Algılama ve Görüntü Yorumlama Kitabı Yayımlandı
Uzaktan Algılama ve Görüntü Yorumlama Kitabı Yayımlandı
“Remote Sensing and Image Interpretation, Lillesand, Kiefer and Chipman” isimli kitabın Türkçeye çevirisi “Uzaktan Algılama ve Görüntü Yorumlama” ismi ile yayımlandı.
İl il memur alımları tek sayfada
İl il memur alımları tek sayfada
Türkiye´de her yıl yüz binlerce kişi KPSS sınavlarına girerek devlet kurumlarında memur olmak için çaba sarf ediyor. KPSS´de başarılı olmak yetmiyor. Devlet kurumlarının memur alımlarını da yakından takip etmek gerekiyor. Peki il il memur alımları nasıl öğrenilir? Memur alımı şartları nasıl takip edilir? İllere göre devlet kurumlarının memur alımları hangileri? Basın İlan Kurumu, sıkça sorulan bu soruların cevabını tek sayfada veriyor. İşte detaylar...
Engel yok iş var
Engel yok iş var
İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından, ´Bu Kulüpte Engel Yok İş Var´ sloganı ile engelli vatandaşlara yönelik açılan eğitim kursu tamamlandı. Engelli vatandaşlara iş imkanı sağlamak amacıyla yapılan çalışmadan söz eden Vali Salih Ayhan, ‘´Engelli vatandaşlarımıza istihdam oluşturan işverenlere ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum´´ dedi.
“Her alanda önemli mesafeler kat ettik"
“Her alanda önemli mesafeler kat ettik"
Vali Ayhan, "Kurumlarımızın işbirliği ile Sivas hem sağlık alanında hem de tarım alanlarında şehrimizi daha verimli hale getirerek önemli mesafeler kat edeceğiz." dedi.
Mesai sorununa rektörlük el attı
Mesai sorununa rektörlük el attı
Cumhuriyet Üniversitesi hastanesinde, çocuklarını okula bırakmak için personele verilen izin hastanede mesainin bir saat geç başlamasına neden oluyordu. Gazetemizde yayınlanan haber sonrası Rektörlük konuya el atarak personeli mesai saatleri konusunda uyardı.
CÜ Öğrencilerin diş taramalarını ve tedavisini yapıyor
CÜ Öğrencilerin diş taramalarını ve tedavisini yapıyor
İlimizde eğitim gören ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin ağız diş taramaları ve tedavileri, CÜ Diş Hekimliği Fakültesi tarafından yapılmakta.
´Geleceğim Mesleğim´ temalı söyleşi gerçekleşti
´Geleceğim Mesleğim´ temalı söyleşi gerçekleşti
Mesleki ve teknik liselere yönelik ´Geleceğim Mesleğim´ teması kapsamında, ORAN ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, yazar Ahmet Şerif İzgören tarafından söyleşi düzenlendi.
“Kazanan Gürün olacaktır”
“Kazanan Gürün olacaktır”
Çiftçi, “Gökpınar Gölü, Şuğul Kanyonu ve tarihi konaklarıyla ön plana çıkan ilçemiz, kent müzemizin de hizmete açılmasıyla birlikte güzel bir mekâna daha kavuşacak, kazanan Gürün olacaktır.”dedi.
ÖĞRENCİLERDEN YARDIM KAMPANYASI
ÖĞRENCİLERDEN YARDIM KAMPANYASI
Karşıyaka Kız Mesleki Lisesi öğrencileri, Hayat Ağacı Derneği´ni ziyaret ederek yapılan yardımlar hakkında bilgi edindiler. Gezi sonrası öğrenciler dernek için yardım kampanyası düzenlemek istediklerini belirttiler.
Bilgin, engellileri evlerinde  ziyaret etti
Bilgin, engellileri evlerinde ziyaret etti
Belediye başkanı Hilmi Bilgin engellilere ev ziyaretinde bulundu.
Üniversite sağlıkta kalite puanını artırdı
Üniversite sağlıkta kalite puanını artırdı
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından her yıl düzenli olarak Türkiye genelinde yapılan kalite değerlendirilmesini başarıyla tamamlayarak puanını geçtiğimiz yılların üstüne yükseltti.
Etkili İletişim Becerileri Konferansı düzenlendi
Etkili İletişim Becerileri Konferansı düzenlendi
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tercüme Kulübü tarafından “Etkili İletişim Becerileri” isimli konferans düzenlendi.
Emniyet Sokak Operasyonlarını Sürdürüyor
Emniyet Sokak Operasyonlarını Sürdürüyor
Sivas İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Sokak Operasyonlarını sürdürüyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.7488
EURO
6.3738
booked.net
İnsanlara akılları ölçüsünde söz söyleyiniz.

Hz. Muhammed
Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur.

www.bizimsivas.com.tr
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59