Anahtar Kelimeler: Ödül gecesi konser Eylül

YAZARLAR

Ödül gecesi ve konser 11 Eylül´de

Sivas´ta geçtiğimiz Ağustos ayında düzenlenmesi planlanan ve şehit haberi üzerine iptal edilen etkinlik 11 Eylül Çarşamba günü saat 20:00´da Cumhuriyet Üniversitesi 4 Eylül Kültür Merkezinde gerçekleşecek. 1. Sivas Kültür, Sanat, ve Hizmet Ödülleri gecesi

Hakan BAKAR

Ödül gecesi 11 Eylül´de düzenlenecek

11 Eylül 2019 Çarşamba günü saat 20:00´da Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 4 Eylül Kültür merkezinde hem ödül töreni hem de Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu konseri düzenlenecek. Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinliğe tüm halkımız davetlidir

Sivas Valiliği himayesinde yılın ilk aylarından itibaren birbirinden güzel ve farklı etkinlikler yapıldı. Her yaştan insanı kucaklayan etkinlikler Sivas halkı tarafından memnuniyetle takip edilmekte.

4 Eylül Sivas Kongresinin 100.Yıl etkinlikleri kapsamında bu sene ilki gerçekleşecek olan bir etkinliğe imza atılacak. Gerçekleşecek olan etkinliğin adı ise 1. Sivas Kültür, Sanat, ve Hizmet Ödülleri gecesi olarak geçmekte.

Sivas Valiliği himayelerinde düzenlenecek olan etkinliğin adından da anlaşıldığı kadarıyla Sivas için hizmet etmiş ve şehrin değerlerini ön palana çıkararak, hem ekonomik yönde, hem de şehre değer katan kültürel çalışmalar yönünde adım atarak hafızalarda iyi bir edinen kişilerin ödüllendirileceği tahmin edilmekte.

Bu sene ilki gerçekleşecek olan gecede ödül töreninin ardından Türk Halk Müziğinin iki usta ismi olan Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu´da konser verecek.

11 Eylül Çarşamba günü Saat 20:00´da Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 4 Eylül Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan 1.Sivas Kültür, Sanat, ve Hizmet Ödülleri gecesine il protokolünün yanı sıra halkında yoğun katılım göstermesi bekleniyor.

1.Sivas Kültür, Sanat, ve Hizmet Ödülleri gecesi ücretsiz olup tüm Sivas halkı davetlidir.