Anahtar Kelimeler: Ödül gecesi düzenlenecek

YAZARLAR

Ödül gecesi düzenlenecek

22 Ağustos 2019 Perşembe günü saat 20:00´da Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 4 Eylül Kültür merkezinde hem ödül töreni hem de Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu konseri gerçekleşecek. Ücretsiz olan etkinliğe tüm halkımız davetlidir

 Sivas Valiliği himayesinde 1.Sivas Kültür, Sanat, ve Hizmet Ödülleri gecesi düzenlenecek.

Hakan Bakar

 Sivas Valiliği himayesinde 1.Sivas Kültür, Sanat, ve Hizmet Ödülleri gecesi düzenlenecek.

 Sivas Kongresinin 100.Yıl etkinlikleri kapsamında Sivas Valiliği himayesinde bu sene ilki gerçekleşecek olan  1.Sivas Kültür, Sanat, ve Hizmet Ödülleri gecesi düzenlenecek.

 İsminden anlaşıldığı kadarıyla Sivas için hizmet etmiş ve şehrin değerlerini her daim ön palana çıkararak, hem ekonomik yönde, hem de şehre değer katan çalışmalar yönünde adım atarak hafızalarda iyi bir şekilde yer etmiş kişilerin ödüllendirileceği gecede Türk Halk Müziğinin iki usta ismi olan Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu´da konser verecek.

 22 Ağustos Perşembe günü Saat 20:00´ da Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 4 Eylül Kültür Merkezinde bu sene ilki gerçekleşecek olan 1.Sivas Kültür, Sanat, ve Hizmet Ödülleri gecesine il protokolünün yanı sıra halkında yoğun katılım göstermesi bekleniyor.

 1.Sivas Kültür, Sanat, ve Hizmet Ödülleri gecesi ücretsiz olup tüm Sivas halkı davetlidir.