Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
‘25 TL´ ile dolandırılmaktan kurtulun
‘25 TL´ ile dolandırılmaktan kurtulun
Sahte para ile gerçek parayı ayırt etme özelliğine sahip olan kalemler Sivas´ta büyük ilgi görüyor. Fiyatı 25 TL olan bu kalem sayesinde esnaflar sahte para dolandırıcılığına karşı tedbir alıyor.
GÜNCEL
Anadolu´da ilk!
Anadolu´da ilk!
Saç ekim aşısı İstanbul´dan sonra Anadolu´da ilk kez Medicana Sivas´ta yapılacak
SAĞLIK
"Paralel Devlet Yapılanması" soruşturması
"Paralel Devlet Yapılanması" soruşturması
Son iki ayda 21 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda, gözaltına alınan 110 kişiden 10´u tutuklandı, 1 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Operasyonlarda 100´e yakın okul, dershane, kreş, dernek ve sendika binasında yapılan denetimlerde bilgisayar ve dokümanlara el konuldu
GÜNCEL
Hayat Ağacı ilginç konuları ele aldı
Hayat Ağacı ilginç konuları ele aldı
10 yıldır Sivas´ta yayın yapan Hayat Ağacı dergisi 28. sayısına ulaştı. Türkiye´nin en köklü şehir dergilerinden olan Hayat Ağacı, son sayısında da şehir tarihine ve şehir kültürüne dair ilgi çekici dosyalarla okurlarının karşısına çıktı.
KÜLTÜR
Üstat şiirleriyle anıldı
Üstat şiirleriyle anıldı
Türkiye’nin en ünlü şair,yazar, düşünürlerinden olan Necip Fazıl Kısakürek, vefatının 32’inci yıl dönümünde Sivas’ta anıldı. Kız Meslek Lisesi’nde gerçekleştirilen programda Üstat Necip Fazıl’ın hayatı anlatıldı, şiirleri öğrenciler tarafından okundu.
KÜLTÜR
Sağlık için yürüdüler
Sağlık için yürüdüler
Medıcana Sivas Hastanesi Paşa Fabrikası’nda kalbime yürüyorum etkinliğinde iyileşen hastalarıyla sağlık yürüyüşü düzenledi. Medicana Sivas Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Doç. Dr. Şinasi Manduz ve ekibi Kalbime Yürüyorum etkinliği ile hastalarına ve diğer insanlara örnek olmak istediklerini belirtti.
SAĞLIK
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Evlat kokusu, cennet kokusudur.

Hz. Muhammed